Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Már semmi ötletem nincs a...

Már semmi ötletem nincs a hajammal kapcsolatban, kinek van?

Figyelt kérdés
Sziasztok! :)Az a gond a hajammal ha pl megmosom vasárnap akkor már kedden megőrülök mert már viszket zsíros lesz stb és ez olyan rossz :/ persze pont abban a korban vagyok hogy ez ezzel jár (16/L) de több ismerősöm aki ennyi idős az csak van hogy 1x most hajat egy héten, nekem meg vagy 3x-kell,schaumával vagy palmolivel szoktam hajat mosni nem mindig teszek rá balzsamot, de ha igen akkor vagy syoss vagy gliskur , valaki tudna segíteni ? (derékig érő hosszú barna haj , nincs festve)
2013. okt. 29. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én már átszoktam a Vasárnap-Szerdára, de nekem is könnyen zsírosodik, szerdán már gázos :D Ezért vettem szárazsampont, azzal nem néz ki olyan zsírosnak. Szerda reggel befújom vele, és este mosom is, hosszabb távra nem jó. Nekem az is zsírosodás ellenes, és egész jó.

Nekem is van ismerősöm, akinek elég a heti egy, de neki meg valami eszméletlen száraz a haja.

Nekem festett, ezért én Nivea Color protectet használok, szóval sampont nem tudok javasolni.

2013. okt. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is vasárnap és szerdán mosom, sűrűbben nem merem. Szerdán már nekem is gázos, anyám mindig csesztet, hogy csak heti egy kéne, mert így egyre zsírosabb lesz. Pedig mikor tőlem kérezik, hogy hábyszor mosok hajat hetente, csodálkoznak, mert a legtöbben heti 3x vagy kétnaponta mossák...

Próbáld először egy nappal kitolni a két hajmosás közötti időt, pár hónapig csináld így, majd megint egy nappal told ki.

2013. okt. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
én is vasárnap és szerdán mosok , próbáltam már egy nappal tovább kihúzni de az már borzasztó volt szvl az nem jó :/ száraz sampon? ezt még nem is hallottam , köszönöm mindkettőtöknek ! :)
2013. okt. 29. 17:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!