Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » HELP mit csináljak a hajammal?...

HELP mit csináljak a hajammal? Gubancos, száraz, törik

Figyelt kérdés

A hajmosás kész rémálom. rengeteg hajam van és iszonyatosan összegubancolódik, pedig próbálom óvatosan. 2x kell balzsamoznom mert az első adag alig jut el valahova a kócok miatt. Hajmosás után vizesen nagyon gyengéden próbálom kifésülni. Alapjáraton göndör a hajam de amióta kifésülöm egyenesre szárad dehát az borzasztó ilyen hajmennyiségnél és típusnál. Száraz állapotban hiába fésülöm meg,ha 2 órán át fésülném akkor is bele akadna a kezem. Most vágott belőle a fodrászom de már megint töredezett,és összeálla hajvégem,alig lehet szét szedni. Kezdem feladni,semmit sem lehet csinálni vele,minden frizurát kirúg,csak csüng a fejemről és úgy nézek ki mint egy oroszlán.


Azt olvastam hogy a kókuszolaj segíthet,tudna valaki segíteni hol,mennyiért lehet beszerezni?

köszi



2013. okt. 26. 11:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Vasalod/göndöríted néha? Mert akkor attól töredezik. Egyébként milyen sampont használsz? Hajbalzsamot próbáltál már? Nekem az segített, előtte rémálom volt a hajam. Kb 2 éve használok balzsamokat. Nyáron kétszer voltam szoláriumban, ami nagyon kiszárította a hajam. Egy hónap alatt rendbehozta :) Én csak ajánlani tudom:)
2013. okt. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szinte sosem vasalom, max néha befonom. persze mindenfelet kiprobaltam mar. a garnier oil repair a legjobb eddig de mar az sem az igazi,megszokta a hajam..
2013. okt. 26. 23:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!