Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a szálkás hajammal?

Mit kezdjek a szálkás hajammal?

Figyelt kérdés

A hajam jellemzői: Az egész egy szétálló szálkatömeg , fogása olyan mintha szénát fognék , nagyon hamar zsírosodik (2 nap), durva kellemetlen a tapintása , minden hajszálam vége 2 felé ágazik , nagyon száraz a vége a teteje pedig zsíros , az egész hajam fakó , enyhén hullámos középszőke(bár már inkább kezd barnás lenni).

Elegem van már belőle , nem értem hogy más embernek hogy lehet szép dús selymes haja. Pedig nem vasalom és 4 naponta mosom Schauma samponnal egy időben hajpakolást is használtam , az se segitett.A fodrász gyönyörű selymes egybeállóvá tudja varázsolni mintha egy hajreklámban lennénk de nem értem hogy hogyan.Fodrász után egyszer megmosom és ujra a régi lesz.Tanácsokat kérnék tőletek hogy a fodrász hogy tudja olyan széppé varázsolni , vagy csak egyszerű tippeket.



#haj #hajápolás #zsíros haj #szálkás haj #durva tapintású haj #fodrász tippek #hajápolási tippek #széna haj
2013. okt. 29. 14:17
 1/8 A kérdező kommentje:
[link] valami ilyesmi a hajam
2013. okt. 29. 14:28
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a fodrászt, hogy ő milyen sampont használ és te is szerezd be.
2013. okt. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Irj uzit van egy nagyon jo otletem :-) es segitek
2013. okt. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én inkább azt a fodrászt kérdezném, akinek sikerül belőle szépet csinálnia. Nála jobban senki nem tudja megmondani.
2013. okt. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem is nagyon hasonloak a problemaim. Irj,ha sikerult megoldast talalnod!
2013. okt. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A fodrász beszárítja és eleve más szögből szárítja, mint Te saját magadnak, ezért lesz jobb, meg akkor vág is belőle, amikor a haj felfrissül kicsit. Ezért lesz szebb, majdnem mindegy amúgy, hogy milyen sampont használ, az a lényeg, hogy utána milyen hajápolót tesz rá.
2013. okt. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És tudsz ajánlani valamilyen hajápolót?
2013. okt. 30. 14:49
 8/8 anonim ***** válasza:
ami beválnak, (tapasztalattal tudom alátámasztani) azok a meleg olajos hajpakolások. szintén tapasztalat alapján a legjobb az oliva-, vagy a kókuszolaj. hajvégápoló is egy remek találmány. savas öblítés (ecet vagy citromlé jóóól felhígítva). fontos a kitartás. az én hajam két év alatt érte el azt a szintet, amikor azt mondom, hogy most már viselhető, ezekkel a praktikákkal.
2013. nov. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!