Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha elmegyek fodrászhz, akkor...

Neo22 kérdése:

Ha elmegyek fodrászhz, akkor mit tud kezdeni az emos hajammal?

Figyelt kérdés

Ha elmegyek fodrászhz, akkor mit tud kezdeni az emos hajammal? Egyártalán mit mondjak neki hogy miért jöttem? xDD

elég hosszú hajam van amit vasalni szoktam, szóval egyszerűen emo haj, az mondjuk idegesít hogy a tarkómnál göndörödik eléggé rendesen és akármennyire vasalom 2 percig áll meg csak :/ de ott levágatni nem akarom mert az hülyén nézne ki.

Előre is köszi :P



2013. okt. 29. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:

"egyártalán mit mondjak neki hogy miért jöttem? xDD"



hát megmondod neki mit akarsz csináltatni a hajaddal, vagy hogy zavar hogy göndörödik, én tudjam mit akarsz a fodrásznál?


Kiegyenesíti neked tartósra, ha a göndörség zavar, vagy ha vágatni akarsz akkor azt mondod neki, ha festetni akkor azt mondod és annyi, de ha te se tudod mit akarsz, minek mész fodrászhoz?


Ha problémád van a hajaddal, csak simán tanácsot kérni is elmehetsz fodrászhoz, végül is neki szakmája, jobban tud segíteni, mint mi, meg látja élőben is a hajadat.

2013. okt. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
jogos amit mondassz :) köszi a választ ;)
2013. okt. 29. 21:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!