Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal?

Mit csináljak a hajammal?

Figyelt kérdés
A hajam elég iétlen. Satén (szőkés barnás ,sötétszőkés, még én sem tudom). Kb. a vállam alattig ér egy kicsit. Meg van szálkázva. Idétlen hullámok vannak benne ,amelyek minden hajmosás után másképp göndörödnek. Nem tul göndör csak helyenként elég enyhe hullámosság van benne, az a problémám,hogy ezen kívül 2 tincs rendesen göndör a homlokom két ,,sarkán,, ,amit a felette levő haj egyik felén eltakar de másik felén nem. Azt a hajam alatt hátra szoktam csattolni. Nem szeretné nagyok vasalni a hajam, mert vékony szálú és nem nagyon van tartása. Nem akarok még jobban rontani a helyzeten. Elég gyorsan zsírosodik és ha piszkálom a kezemmel akkor természetesen még gyakrabban, de a béna 2 göndör tincset folyton kell rendezgessem. Nem tudom mit kezdjek vele. Az arcom elég pufók, amit utálok és a homlokom is kicsit túl nagy de már nincs bretonom ,mert az is begöndörödött... Nem tudom , milyen frizurát végathatnék magamnak vagy ,hogy rendezzem a hajamat,hogy valahogy jó legyen. Most megyek gimibe , jó sok lesz a fiú és nem akarok olyan bénán kinézni... Kérlek segítsetek. Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. aug. 31. 15:01
1 2
 11/17 anonim válasza:
Én is erdélyi vagyok!Huh most megnyugodtam valamennyire.De még mindig nincs használható ötletem.Ha féloldalt van elválasztva a hajad akkor valószínű hogy azért nem takarja el a hajad az egyik göndi tincset.Mivel kerek az arcod nem hiszem hogy jól állna ha középen választanád el.Ez megint zsákutca.Ez olyan mint egy rossz matekfeladat amit nem tudok sehogy megoldani.Hmmmmm.Még gondolkodom.
2013. szept. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget. Nekem sincs fogalmam,hogy mit tegyek. És még az is rátesz egy lapáttal,hogy a liciben több mint 2-szer annyi fiú van mint lány. Azért ott más csak ki kell nézzek valahogy.

Esetleg még avval is próbálkozom,hogy felkössem a hajamat, de lenthagyjak 2 tincset ami még takar vagy én sem tudom...

2013. szept. 9. 11:43
 13/17 anonim válasza:
Az a két tincs ugyanolyan hosszú mint a többi?Én is nagy hajformázási lázban égek mert régebb még elment hogy folyton copfba hordom a hajam de már szeretnék kicsit változtatni rajta és nem is áll jól mert amíg rövidebb hajam volt nem volt bubos, megköttem meghúztam és kész volt de most megnőtt és nagyon dús is.Pedig szép hajam van és az arcom formája is ideális csak a fránya patik meg szeplők ne lennének :/
2013. szept. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Amugy az én hajam is göndörödik mosás után de ha úgy vizesen sokáig fésülöm és simítgatom kiegyenesedik valamennyire de szándékosan nem teszem hogy legalább hullámos legyen.Ugyse tart a göndörsége, és a egyenes hajjal mennék ki a fürdőből anyum guttát kapna és depresszióba zuhanna : )
2013. szept. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

De az azért tényleg durva ha annyi fiú van :o

Én se mennék oda a normális copfos hajammal!

2013. szept. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Az a két tincs rövidebb mint a többi, mert elől olyan menedékesebb picit és meg van szálkázva. Hamarosan megyek a fodrászhoz. Semmi hasznosat nem kaptam,hogy hogy vágathatnám le ,így csak megrövidítem és reménykedni tudok csak,hogy van olyan egyenesítőkrémje,hogy elöl arra a két tincsre kenjen. Aki meg szeretné nézni a fejemet :) , annak elküldöm privátba a facebook profilomat. Köszönöm a válaszokat!
2013. szept. 9. 17:41
 17/17 anonim válasza:
Nekem nyugodtan küldheted, már ha akarod.Szerintem a fodrász jót fog tenni.Mindenesetre énkezdem megtelálni az ideális hajformát : ).Igaz hogy kell egy kezés hajhab de máshogy nem áll meg szóval már nem félek annyira a sulikezdéstől :D
2013. szept. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!