Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetekmit kezdjek a...

Szerintetekmit kezdjek a hajammal? (képpel)

Figyelt kérdés

[link]

2 nap múlva megyek fodrászhoz. Fazonra szeretném vágatni, de úgy, hogy a hossza megmaradjon.

Linkelnétek képeket, hogy milyen fazon állna jól? Vagy adnátok tanácsokat?

(A hajam nincs befestve, csak a nap kiszivta, de az sem mindig látszik, csak ha ráesik a fény. És a képen nincs semmi effekt nincs.)

14/L



2013. aug. 27. 18:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem vágass bele egy kis fokozatot, ritkíttasd meg. Meg mondjuk ha bevállalós vagy, tetess bele egy kis barnás melírt.
2013. aug. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Egyébként növesztem a hajam, most kezdtem el használni ricinusolajat, remélem, az majd szebbé teszi a hajam és gyorsabban fog nőni. Meg sampont es hajbalzsamot is elkezdetm használni (pont tegnap kezdtem el), ami segit a töredezett hajon. :)
2013. aug. 27. 19:05
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi. :)

És a fokozatól nem látszódna rövidebbnek?

2013. aug. 27. 19:07
 4/13 anonim ***** válasza:
nekem most ilyen: olyan volt teljesen mint a tied, csak most az alsó réteg hosszú a felső meg rövidebb.. fokozatosan rövidül de az alsó réteg attól még ugyanolyan hosszú maradt :D mondjuk nekem ettől meg a ritkítástól behullámosodott, de nem baj mert imádom így :DD ( remélem érthető)
2013. aug. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem, mert azt nem a végéből vágják, hanem a "felületéből". Remélem érted :))
2013. aug. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Igen, mindent értettem. :D

És szerintetek milyen hajszín állna jól nekem (most nem szeretném befesteni, majd csak olyan 1-2 év múlva. Hogy így látjátok a bőröm és a hajam színét. Mert az a baj, hogy szerintem nem túl sok minden, sőt... A bőröm miatt (kicsit kreolos), nem áll jól akármilyen szín. Ha hosszabb lesz a hajam, be szeretném majd festeni. Eddig csak ezt találtam, ami TALÁN jól állna:

[link]

(De jobban megcsinálva, itt valahogy olyan furcsán lett befestve, valahogy nem szimmetrikus. Szerintem. De a lényeg, hogy tetszik aha szín, ami a haja alján van. :) )

Szóval tudnátok még színeket mondani, ami esetleg passzolna a bőrömhöz (ami amúgy a képen sárgának látszik... Pedig nem az! Csak telóval fényképeztem, es a fényviszonyok is rosszak voltak. De amugy világosabb a bőröm, es nem is sárgás. :D).Igen, mindent értettem. :D

És szerintetek milyen hajszín állna jól nekem (most nem szeretném befesteni, majd csak olyan 1-2 év múlva. Hogy így látjátok a bőröm és a hajam színét. Mert az a baj, hogy szerintem nem túl sok minden, sőt... A bőröm miatt (kicsit kreolos), nem áll jól akármilyen szín. Ha hosszabb lesz a hajam, be szeretném majd festeni. Eddig csak ezt találtam, ami TALÁN jól állna:

[link]

(De jobban megcsinálva, itt valahogy olyan furcsán lett befestve, valahogy nem szimmetrikus. Szerintem. De a lényeg, hogy tetszik aha szín, ami a haja alján van. :) )

Szóval tudnátok még színeket mondani, ami esetleg passzolna a bőrömhöz (ami amúgy a képen sárgának látszik... Pedig nem az! Csak telóval fényképeztem, es a fényviszonyok is rosszak voltak. De amugy világosabb a bőröm, es nem is sárgás. :D).

2013. aug. 27. 19:41
 7/13 A kérdező kommentje:
Bocsi kétszer írtam le. :D
2013. aug. 27. 19:46
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát így nehéz bármit javasolni, mert az arc lenne a lényeg, ahhoz kell passzoljon főleg, ha a hosszát se akarod bántani. Vágass frufrut, ha nincs. Egy kis tépés is beleférhet, vagy vágasd V alakúra hátul, mert így elég uncsi szerintem.

Az ombre festést meg hanyagold szerintem, rövidebb hajon nagyon béna tud lenni(jó, ez csak egyéni vélmény :D), és elég kevés fodrász tudja jól megcsinálni sajnos. Szerintem jó így a színe amúgy is, meg 14 évesen, meg hajnövesztés közben minek festegetni, csak tönkretenné a hajad. :D

2013. aug. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

brasil cacau kezelés a fényességért és puhaságért?


ha budapest környékén vagy whitehair.hu megcsinálják neked bár egy kicsit drága,

vagy kérhetsz tőlük ombre festés,

ingyenes személyes konzultációt is kérhetsz, biztosan meg tudják mondani, hogy mi állna jól!

2013. aug. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Mondtam, hogy csak 1-2 ev mulva szeretnem. Reszben azert is, mert szerintem is bena, ha ekkora, vagy rovidebb hajat befestenek ombrere. :D

Frufrut meg nem szeretnek, nem allna nekem jol. :)

Koszi a tanacsokat. :3

2013. aug. 27. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!