Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SEGÍTSÉG! Mit tegyek az egyre...

SEGÍTSÉG! Mit tegyek az egyre sötétedő szőke hajammal?

Figyelt kérdés

Kiskoromban tejfölszőke ..szinte fehér hajam volt...aztánegyre csak sötétedett és mostmár inkább ilyen gyönyörű aranyszőke..

ezzel csak az a gond,hogy mikor jön az ősz és a tél..a hajtövemnél már a sötétebb szőke hajam kezd nőni mivel azt már nemérte annyi napfény.

Úgy néz ki sajnos mintha lenőne..pedig nem..ilyen színátmenetes..de nekem nagyon nemtetszik.

Van valami praktikátok vagy ötletetek,hogylehetne a hajtövemnél is újra olyan szép aranyszőke?

Sose festettem..a hajam..és ha nem muszáj nem is tervezem



2013. aug. 22. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Kamilla tea...

Citromos vizzel valo hajoblites..

vagy mezes hajoblites.

2013. aug. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
citromot próbáltam iszonyatossan kiszárítja és tönkreteszi a hajvégeket én semmilyen ilyen megoldást nem javasolnék viszont vannak olyan shamponok amik rendszeres használattal picit világosítanak a hajon szerintem egy ilyet próbálj ki
2013. aug. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!