Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a túl dús hajammal?

Mit csináljak a túl dús hajammal?

Figyelt kérdés
A fodrász mindig kiritkítja, de hajszárítás után még így is alig látszik az arcom a hajamtól... ha fésülöm szárítás közben egyenes lesz, de amikor vizes göndörödik kicsit...Próbáltam hajszárítóval göndöríteni de nem sikerült...Van hajvasalóm, de nem szeretem használni, mert nagyon roncsolja a hajam
2013. aug. 23. 00:06
 1/7 anonim ***** válasza:
örülj neki h szép dus hajad van !
2013. aug. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de nem szép!
2013. aug. 23. 00:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Szebb, mint a tiszta ritka, kevés szálú haj! :)

Örülj neki, hogy dús hajad van. Járj ritkíttatni, többet nem tudsz tenni.

2013. aug. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem is ilyen a hajam. én is mindig ritkíttatom , és a fodrász is mindig megjegyzi, hogy annyi hajam van mint 2-3 másik embernek. ettől bazi nagynak tűnik az amúgy sem kicsi fejem:D ezért utálom.Ráadásul nem is egyenes, hanem ilyen hullámos:S

De !!elkezdett nőni a hajam és rájöttem, hogyha hosszú lenne a hajam akkor gyönyörű szép lenne! mivel így vállig érő hajjal olyan mint egy bohócnak a fejem, de most, hogy már lassan félhosszú észrevettem, hogy nagyon király! :D sokkal jobb,mintha alig lenne, majd ha hosszabb lesz még szebb lesz, így már nem is göndörödik annyira, hogy hosszabb.Alig várom, hogy megnőjön! :)

2013. aug. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. aug. 23. 11:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzetedet :) Nekem is mindig mondogatja a fodrászom, hogy "úr isten mennyi hajad van", legalább 2-3 embernyi :D ÉS mivel derékig érő, így még feltűnőbb a dússága. Ami nekem bevált az a lépcsős haj. A legrövidebb a vállamig ér, a leghosszabb rész meg derékig érő. Még így is rengeteg, de kicsit könnyebben kezelhető :)
2013. aug. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszii :P
2013. aug. 23. 16:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!