Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a hajammal?

Mit tegyek a hajammal?

Figyelt kérdés
Mikor meg mosom akkor 2 nap múlva zsíros lesz (1 héten kétszer szoktam) és azt vettem észre,hogy mikor kimegyek a levegőre pár perc múlva "kócos" leszek,össeállnak a hajszálaim és mndig fésülködnöm kell,ha bejövök az utcáról/udvarról,hogy valahogy nézzen ki a hajam és semmi illata nincs,mikor meg mosom aznap este még érződik a sampon illatta,de másnap olyan semmilyen illata lesz.
2013. aug. 21. 23:04
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj ki egy másik sampont. Nem tudom balzsamot használsz-e, de az segít. És szerintem az a probléma a hajaddal hogy lehet hogy száraz, és töredezik a vége. Ettől tud nagyon kócos lenni. Próbáld ki a ricinusolaj pakolást, nagyon jót tesz a hajnak és gyógyszertárban lehet kapni. És a zsírosodással kapcsolatban, szerintem csak simán zsíros típusú fejbőröd van, vegyél olyan sampont ami zsírosodás ellen van. Az illattal nem lehet mit kezdeni, az nekem is így szokott lenni de ha nagyon szeretnél akkor fújj rá egy kis parfümöt vagy testpermetet :D
2013. aug. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!