Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal?

Mit csináljak a hajammal?

Figyelt kérdés

Két-három helyen vannak foltok,olyan mintha kopaszodnék de csak akkor látszik ha zuhanyozok.Nagyon bánt,annyi mindent kipróbáltam a hajamra még ezek a foltok előtt: ricinus,bánfi,kapszulák,a sírás kerülget 17 éves létemre kopaszodok: "(

Ismerek embereket akiknek minden hónapban más a hajuk színe,nem is olyan dús,mint az enyém és semmi bajuk.Nekem is volt festve párszor,szoktam vasalni,oda figyelek rá mindig és errefel meg ez van.Nyár elején megint be akartam festeni,de ahhoz,hogy elérjem azt a színt szivatni is kellet volna, így inkább úgy döntöttem talán jövőre,és újrakezdem a ricinust,de attól meg néha hullik a hajam.Kérlek segítsetek,nem tudom mit csináljak: ( hátközépig érő hajam van,arra is gondoltam,hogy vágok belőle akár sokat is,csak ne legyenek foltok.



#folt #ricinus #Bánfi #kopaszítás #gyógyszerel
2013. aug. 14. 22:26
 1/4 anonim válasza:

Nézd találtam egy oldalt :) Ha gondolod olvasd végig :) remélem tudtam segíteni : 14/L


[link]

2013. aug. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Biztos van benne valami,az a baj,hogy én nagyon beteges vagyok,olvastam olyat is,hogy gyomor meg fogproblémáktól is,és nekem a gyomrommal mindig van valami meg van lyukas fogam is,ja és elfelejtettem írni,hogyha bevan kötve is látszanak a foltok :(
2013. aug. 15. 17:03
 3/4 anonim válasza:

Hm..hát hogyha gyomor meg fogproblémáid is vannak meg bekötve is látszik akkor én azt ajánlanám hogy menj el egy orvosi kivizsgálásra :(

Mert ez így nem jó :(

14/L

2013. aug. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A ricinus olajtól is lehet! :(
2013. aug. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!