Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal?...

Mit csináljak a hajammal? Festessem?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és hát eléggé unom a hajszínem.

Szőkésbarna hajam van és az alját befestettük nagyon világos szőkével de szinte meg se látszott annyira hasonlított az eredeti hajszínemhez. Sokan mondták már, hogy jól állna a szőke, de mi lesz ha befestetem az egészet és mégse tetszik? Vagy ha megunom? Akkor gondolom vissza akarnék térni az eredeti hajszínemhez de nem szeretném, hogy lenőjön és nem fogok kimosót se használni mert már megvettük a festéket. Szóval ha befestetem csak is festékkel ami viszont lenő ha nem festetem hónaponta..de nagyon ártana a hajamnak nem?!:s Nem tudom mit csináljak..de annyira jó lenne végre egy kis újítás..



2013. aug. 11. 01:07
 1/2 anonim válasza:
fiatal vagy még ne piszkáld a hajad.. max hajszinezo,par mosas es kijon
2013. aug. 11. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha nem tetszik az eredmény majd befesteted a sajátodhoz hasonló színre és majd nem látszik hogy lenőtt
2013. aug. 11. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!