Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a hajammal, hogy...

Mit kezdjek a hajammal, hogy vágassam le?

Figyelt kérdés
Kb hátközépig érő dús barna hajam van. Szeretném, ha vékonyabbnak hatna, mert elég zavaró, hogy ilyen dús. Hogy vágassam le? Tépetten? Vagy ritkíttsam meg? Az állítólag nem jó, mert szöszös lesz tőle a haj. Mihez kezdjek vele?
2013. aug. 6. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy ideig én is szerettem volna, ha kevesebbnek tűnne a hajam, nekem is nagyon dús, vastagszálú és barna, szóval eléggé látszik, ellenben a szőkével.

Egy ideig én is tépettem meg ritkíttattam, de nem állt jól az arcomhoz. Fodrásztól kéne megkérdezned, van olyan hajvágás, ami megőrzi a haj speciális adottságait de mégis könnyebbnek érzed tőle a fejbőrödet. Azt hiszem puhító vágásnak hívják, de nem vagyok benne biztos, hogy ez a szakszerű megnevezése. :) Ha gondolod küldj nekem képet priviben a hajadról.

2013. aug. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ, ment a zöld kéz :)
2013. aug. 8. 16:15
 3/3 anonim válasza:
Nekem is ez a baj a hajammal csak az szőke és én se tudok mit csinálni vele.Hidd el második válaszoló a szőkéknek se jobb:D
2013. aug. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!