Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mihez kezdjek a hajammal?

Mihez kezdjek a hajammal?

Figyelt kérdés

Enyhén el van töredezve de kezelem ilyen szérumszerűséggel.A problémám az hogy ha megszárad akkor nagyon göndörre szárad...Kivasalni nem akarom mert attól csak még jobban eltörik a szárítástól ugyanúgy (bár ha megszárítom nagyon jó formája lesz) de nem akarom hogy még jobban eltöredezzen.Esetleg valamilyen tipp hogy mit csinálhatnék vagy valamilyen ötlet hogy mivel kenjem be szárítás előtt. Bármilyen hasznos tippet szívesen fogadok!

Köszönöm!!


2013. aug. 9. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
szia ! :) ismerős a problémád :s én ugy csinálom hogy amikor kb 50-60% ig megszárad a hajam akkor nagyon ritka fogú fésűvel megfésülöm. nekem igy bevált :)
2013. aug. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor nem csak én vagyok ezzel ugyanígy :/ köszönöm szépen a választ kipróbálom!
2013. aug. 9. 13:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen mértékű a törés? Esetleg azt is megpróbálhatod hogy elmész egy fodrászhoz, levágattatod a törött részt. És ha a vége megint törik olyan 2-3 centit akkor mindig mész vágatni, nem kell sokat, csak a töröttet. És hajmosásnál nagyon sok balzsamot használj attól szép lesz a hajad és nem szárad ki. Remélem segítettem :)
2013. aug. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
pár centi van csak eltörve és levágatom mindig de mindig eltöredezik pedig nem vasalom és nem szárítom...de köszönöm a tippet!
2013. aug. 9. 13:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!