Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a hosszú, egyenes...

Mit kezdjek a hosszú, egyenes hajammal?

Figyelt kérdés
Szeretnék valami új frizurát, igazából a dauerra gondoltam, de sokak szerint ez káros és nem éri meg. Pedig már unom az egyenes hajamat és hogy egyfolytában fésülgetni kell, mert vékony szálú és gyorsan összecsomósodik. Időm nincs is vele foglalkozni, max. annyi hogy fürdős után kifésülöm, utána magától megszárad. Hajat szárítani nem szoktam, vasalni sem, csak fésülöm. Mit ajánlotok? Rövidre biztos nem akarom vágatni.
2013. júl. 17. 17:02
 1/2 anonim válasza:

néhány tipp:

Próbálj megtanulni néhány izgalmas fonást. egy copf, vagy kettő, oldalt egy vagy hátul, körbe kalászos, 3-as,vagy 4-es fonás, színes szalagokat belefonni, ami megy a ruhádhoz stb.

Izgalmas kontyokat csinálhatsz, van, ami könnyen tanulható.

Vegyél egy hajfánkot, pl.

Ha van időd, estére szivacsos csavarókra tekerheted, Nappal normál csavarókra.

Remélem segítettem, nekem ezek beváltak.

2013. júl. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ha van kedved próbáld meg az első pár tincset begöndöríteni:) Nem tart hosszú ideig, mivel nem kell szenvednek a hátsó tincsekkel:) Ha belejössz.. 10 perc alatt kész..nem tudom ez mennyire tetszik neked, ki kell próbálni:)
2013. júl. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!