Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a hajammal?

Mezei Bea kérdése:

Mit kezdjek a hajammal?

Figyelt kérdés

Hosszú , barna egyszerű. Valamivel fel szeretném dobni. ami biztos, hogy nem akarok szőkét és levágatni se nagyon , ha nem muszáj. Kérlek adjatok tippeket, hiába keresgélek a neten semmi nem jön be.


20L


2013. júl. 19. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem is ugyanilyen hajam volt és szörnyen untam. semmit sem lehetett kezdeni vele -.- aztán döntöttem és bemellíroztattam szőkére. már ennek több mint egy éve. nem bántam meg, sőt! most már több a szőke tincsem mint a barna:$ imádom. így minden jól áll. ha kivasalom azis jó kis tupirral, vagy ha begöndörítem eszméletlen szépen kiadja a szőke a hullámokat. de akármi jól áll vele. nem kell megijjedni tőle. bár ha nem szoktál sminkelni picit erősebben (tus, szemhéjfesték stb) akk nem biztos h jó választás
2013. júl. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Frufrud van?

Egyébként én is nagyon sokáig ragaszkodtam a hajamhoz..aztán jött egy nagy szakítás, és egy kísérletező kedvű mesterfodrász és úgy voltam vele, hogy egy próbát megér, max. összefogva hordom egy darabig. A hátközépig érő hajam levágta vállig érőre, adott a hajamnak formát, úgy vágta le, hogy legyen tartása, közben szem előtt tartva, hogy mi áll jól nekem (egy tapasztalt fodrász sokszor jobban tudja, mint te magad). Nagyon jó döntés volt, a hajam is örült neki, meg én is!

Ha viszont nem állsz erre készen, akkor a pinterest.com oldalon a kategóriák között van Hair & Beauty rovat, és ott nagyon sok ötlet van, hogy hogyan viselheted a hajad, mivel dobhatod fel.

2013. júl. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szintén ilyen hajam volt, hát én baromi unalmasnak találtam, szóval jött a vörösítés és a forma vágás :D így van már jó ideje és imádom :D Szóval neked is ajánlok valami jobb színt és érdekesebb formát :)

19/L

2013. júl. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi Csajok :) A szőkét azért nem szeretném, mert kleor bőrrel rendelekezem :D Nem hiszem, hogy előnyös lenne :)

Viszont akkor valami szín meg forma :D Hát gondolkozok, és köszönöm mégegyszer.

:) Üdv

2013. júl. 28. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!