Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » HAJÁPOLÁS! SOS. Nem tudom...

HAJÁPOLÁS! SOS. Nem tudom micsináljak a hajammal!?

Figyelt kérdés

Váll alá érő hajam van.

kivasalva kb. eddig ér : forum.sanomabp.hu/forumkep/17/168043/436/13053590/1.jpg


mellig ért a hajam, de mivel napi szinten vasaltam a hajam 1 éven át, nagyon elszálkásodott.

Micsináljak hogy legalább valahogy javitsak rajta?

nem akarom levágni, szeretném ha kicsit jobb állapotba lenne, mert ha levágatnám nagyon rövid lenne.

Tudom hogy ilyenkor lekell vágatni de nincs valami hajra pakolás ami segit helyreállitani?

A hajvasalással már leálltam, és kb 2cm.t nőt.:)


2013. aug. 11. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ricinusolaj ;)
2013. aug. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A ricinusolaj baromság, nem is értem miért lett ilyen felkapott. Nem száz hogy használ, és van akinek a haját totál elnehezíti, zsíros lesz tőle. Vágass belőle, nincs más megoldás, utána jöhetnek a pakolások és persze a további hajvasaló-elvonókúra. Good luck.
2013. aug. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ja, és a ricinusolajtól állítólag gyorsabban nő, de nem hozza helyre a károsodást, töredezést. Erről ennyit. (Előző voltam)
2013. aug. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igen a ricinus olaj nem csodaszer, ki is hullhat tőle a hajad.
2013. aug. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!