Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajápolás! Mit csináljak a...

Hajápolás! Mit csináljak a hajammal?

Figyelt kérdés

16/L

Utoljára több mint 1 éve volt befestve a hajam és ahogyan nől le a festék nagyon nem szép:S Eredeti hajszínem sötétbarna. Visszaszeretném kapni. MIvel a fejemtetején és kb.10 cm lenővés van akkor is roncsolná a hajam a hajfesték ha csak a festett részt festeném be. És ha nem roncsolja annyira akkor milyen hajfestéket ajánlanátok vagy inkább használjak zsályát vagy diót, kávét? És az Olia hajfesték milyen? Nagyon bocsika a sok kérdésért!

Köszi előre is:D


2013. aug. 11. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Világosabb a lenőtt rész mint az eredeti hajszíned?
2013. aug. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ott vörös, de nem világosabb.
2013. aug. 11. 16:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hajszínezővel simán rámehetsz a végére, ha biztosra akarsz menni akkor fodrász.
2013. aug. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de nem fogja károsítani?
2013. aug. 11. 17:09
 5/8 anonim ***** válasza:
A színező nem károsítja :)
2013. aug. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
tuti?:D A loreal casting cream az jó? Mert ha jól tudom az tartos színező vagy nem?
2013. aug. 11. 19:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, jó viszont a helyedben a Palette Color Shampoo-t választanám mert olcsóbb is és legalább olyan jó eredményt érsz el vele mint a L'oreal Casting-gal. Nem roncsolja mivel a színező a festékkel ellentétben nem épül a hajszerkezetbe, hanem csak rátapad a külsejére.
2013. aug. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Regi_95 válasza:
Szerintem használj hajszinezőt..Az nem roncsolja a hajad. Én régen szinezőböl palette-t használtam az nekem mindig jó volt :)
2013. aug. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!