Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudnék csinálni az arcomma...

Mit tudnék csinálni az arcommal és a hajammal?

Figyelt kérdés
Nagyon sok pattanásom van, és szeretném őket eltüntetni, sőt a hajam is töredezik...mit csináljak???

2013. jún. 9. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász?Vagy esetleg szedj valami szépségvitamint:)
2013. jún. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az arcodra próbáld ki a Garnier-es tisztító tonikot. Ez összehúzza a pórusokat, leszárítja a pattanásokat és a faggyútermelést is csökkenti. Nagyon jó én is ezt használom bár nekem szerencsére ritkán jönnek ki pattanások :) De mielőtt rákened az arctonikot, alaposan tisztítsd le az arcod ha van bőrradírod (az lenne a legjobb) akkor bátran használd mert sokat segít.


A hajadra azt tudom mondani, hogy ha tudsz menj el fodrászhoz és vágass le az aljából. De ha nem szeretnél akkor használhatsz rá kimondott olyan sampont is ami javítja. Az Elseve a legjobb. Viszont nagyon fontos hogy ilyenkor ne vasald, ne göndörítsd mert a hő károknak teszi ki a hajat. Ha esetleg leírnád, hogy milyen típusú hajad van (száraz, zsíros) akkor tudok rá mondani 1-2 otthon elkészíthető pakolást is ami nekem eddig bevált :)

2013. jún. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a hajam elég gyakran bezsírosodik, vállig érő, hetente 2X mosok hajat
2013. jún. 10. 19:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Zsíros, töredezett hajra van egy két tippem. A méz és a tojás lenne a legjobb a töredezett hajra. Keverj össze egy evőkanál mézet 1 db tojással és 20 percig hagyd a hajadon majd samponnal mosd ki az egészet. Ha nagyon zsíros akkor következő pakolásként 2 db tojásfehérjét verj fel félkeményre, rakj bele egy kevés élesztőt és/vagy citromlevet. Ezt is tedd a hajadra, és ecetes langyos vízzel öblítsd ki. 2 liter víz + 1 dl ecet. Ne aggódj nem lesz ecet szagú a hajad :)
2013. jún. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszii:DD
2013. jún. 15. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!