Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehetne csinálni az arcommal?

Mit lehetne csinálni az arcommal?

Figyelt kérdés
Tehát elég sok pattanásom volt/van. Ennek a kezelése jelenleg is folyamatban van, bár elég nyögve-nyelősen megy, de nem részletezném mert hosszú lenne. Viszont sok ilyen piros, lilás folt is van, a régebbi pattanások miatt, sőt sokszor úgy veszem észre hogy alapból bepirodosodik az arcomon a bőr, ami érdekes módon sötétben javul. Tehát ha pl bemegyek tv-t nézni és kimegye wc-re 1-2 óra múlva, megnézem a tükörben és sokkal jobbnak tűnik nem olyan piros, szebb a bőr. Viszont kb 2 perc alatt fényen megint olyan piros lesz. Ilyesmi foltok vannak rajta: [link] és a fényen pirosabb lesz az egész bőr. A kérdésem az lenne, hogy ezt mi okozhatja, mivel tűntethetném el ezeket a foltokat?

2012. nov. 25. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:

hogyan kezeled a pattijaidat?

mert lehet hogy abbakéne hagynod és más módszert választani Avonnak nagyon jó zselés pattanás elleni kencéi vannak ha napi 3x kened vele 2 nap alatt eltünnek

2012. nov. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem jobb lenne, ha bőrgyógyásznak mutatnád meg, mert ő felír rá valami speciális krémet, ami vagy használ vagy nem.
2012. nov. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem ez napallergia. anyának is van mindig kipattog. mindenképp mutasd bőrgyógyászaton! pesten mária úti bőrgyógyászatot ajánlom.
2012. nov. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
voltam bőrgyógyásznál többször, és többnél is, ők csak az aknékkal foglalkoztak. azért nem olyan vészes ez, nem pirosodik be nagyon, csak feltűnt ez a dolog, és nem tartom normálisnak, hogy a fény ilyet vált ki.
2012. nov. 25. 18:38
 5/7 anonim ***** válasza:

SUDOCREAM !

hidd el, helyrehozza!

2012. nov. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy elkeserítő és nehéz, de keress egy új bőrgyógyászt. Ha az sem csinál semmit, akkor esetleg kérdezz egy kozmetikust, hogy ő mit tudna vele csinálni.
2012. nov. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nekem is nagyon sok gyulladt pattanással volt tele az arcom, de fertőtlenítő lemosót (baktericid, virucid, tubergolocid algicid stb) használok rá. Egy hónap alatt teljesen sima lett az arcom, szép, pattanásmentes. Persze minden este használom, mert ha kimarad egy-két nap, akkor máris előjönnek. De ezzel és egy jó hidratálókrémmel nekem megoldódott a problémám. Azelőtt Isotrexin-t írt fel a bőrgyógyász, vörösre égett az arcom tőle. Szóval a bőrgyógyászokról ennyit. -.-
2012. nov. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!