Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal?

Mit csináljak a hajammal?

Figyelt kérdés
Olyan gondom van, hogy így kb semmilyen a hajam. Nem is erős,nem is szép. Tavaly levágattam rövidebbre (jóval) azóta már megnőtt de eléggé rossz állapotú. Kipróbáltam már minden húdehűha sampont, tojáspakolást, balzsamot, de passz. Valami ötlet? Vagy más sampon ami nektek bevált? Köszii!

2013. jún. 22. 21:08
 1/4 anonim válasza:
ricinus olaj?
2013. jún. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem is ilyen volt a hajam...:/

aztán megvettem a Head&Shoulders (vagy hogy kell leírni:D) sampont és azt hittem, hogy hű de jó lesz, de nem javított semmit. utána kipróbáltam egy olcsó, ismeretlen márkájú sampont és balzsamot, már több mint 2 hete használom:) és csodák csodájára k - rva jó lett a hajam. imádom!:)

neked milyen hajad van?

normál,zsíros,vékonyszálú,vastagszálú? melyik?:D

remélem segítettem:D

2013. jún. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ajánlom a [link] - on nézz szét mindenféle sampon, balzsam.. egyéb hajápoló cuccok véleményezve vannak.. hát ha segít, hogy esetleg mi lehet jó a te hajadra.. mi az ami sok embernek bevált..
2013. jún. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszi mindenki! :) 2.: írtam üzit ^^
2013. jún. 22. 21:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!