Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetek a töredezett...

Mit tehetek a töredezett hajammal?

Figyelt kérdés
Alul a nyakamnál nagyon töredezett a hajam,és nem tudok vele mit csinálni :S Le volt már vágva,de úgy néz ki nem eléggé,mert mindig összegubancolódik. Nektek volt ilyen? Mit csináltatok?

2013. ápr. 19. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, sajnos kénytelen voltam még többet vágatni belőle. Sajnáltam, de megérte. Azóta jobban odafigyelek a hajam ápolására és nem töredezik annyira.
2013. ápr. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Használj balzsamot minden hajmosásnál. De a tövekre ne kend mert hamar bezsírosodik a hajad. Eezenkívűl hővédőkrémet is használj.
2013. ápr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ricinusolaj!
2013. ápr. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

sajnos ami megtöredezett attól minnél előbb meg kell szabadulni mert azt már nem lehet visszaállítani.


A ligetszépe olaj és a ricinus olaj nagyon hatásos.Én csak az utóbbit próbáltam eddig de az nagyon bevált. Leírhatom hogy hogyan használd, de ha rákeresel megtalálhatod mindkettőt :)



remélem segítettem :)

2013. ápr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!