Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal?

Mit csináljak a hajammal?

Figyelt kérdés
minden hajmosás után legalább 15 percig tart mire kifésülöm és nagyon fáj alig bírom. rakok rá balzsamot, hajkifésülést segítő sprayt és tök egyenes szálú a hajam, de mégis egy tragédia. syoss sampont és balzsamot használok. tudtok valamit ajánlani?
2013. aug. 23. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:

két lehetőség van: rakj rá több balzsamot és hagyd rajta sokkal tovább mint szoktad legalább 4-5 percig viszont a sprayt felejtsd el

vagy váltsál márkát

2013. aug. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
nekem is egyenes a hajam, és hajmosáskor én is syosst és balzsamot is használok, utána amennyire tudom törcsivel megtörölgetem, és mikor megszárad, utána kikefélem
2013. aug. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én ORIFLAME termékeit használom. Szerintem jók. Vásárlóktól halottam hogy a hajkifésülést segítő spray is használ. Ha szeretnél rendelni irj privit!
2013. aug. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs eltöredezve, kiszáradva a hajad? Vágass belőle egy kicsit vagy válts márkát szerintem is.
2013. aug. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
fél éve lett vágva a hajam, és most is csak vállig ér, március óta pedig nem festetem, nem tudom mi van vele :( lehet akkor márkát váltok
2013. aug. 23. 17:30
 6/7 anonim ***** válasza:

hajpakolás mosás előtt (kókuszolaj, ximenia olaj, stb) vagy mosás után (serical al latte, kallos, stb)

100% Vaddisznósörte vagy tangle tweezer hajkefe (műanyaggal ne is próbálkozz)

Ha töredezett, festett, károsodott a hajad, akkor amiatt is előfordulhat...Vágatni kell és ápolgatni:)

2013. aug. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ne használd többet azt a sz art :S azért van mert syosst használsz
2013. aug. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!