Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek mit csinaljak a...

Szerintetek mit csinaljak a hajammal?

Figyelt kérdés

Kb. Mellig er es mindenhol egyforma hosszura van vagva.

Mar nagyon unom a formajat, mindenkepp szeretnem valamilyen normalis formara vagatni. :D

Eppen novesztem, tehat a hosszan semmikepp sem szeretnek valtoztatni.

Szerintetek mit csinaljak? Tenyleg nagyon unalmas mar, hogy mindenhol egyforma hosszu. :|:D



2013. aug. 26. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, ezt neked kellene eldöntened. Nézz haj katalógusokat, valamint itt neten frizura típusokat. Vágasd lépcsőzetesre, ritkítsd, vágass fru-fru-t(akár féloldalas, akár egész homlokosat). Melírozz, festesd. Dauerold. Remélem adtam valamilyen istrukciót ami alapján eltudsz indulni.:)
2013. aug. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igy voltam ezzel én is egészen tegnapig :D Frufrut vagattam egyenes frufrut és nem dicsekedésböl mondom de tökeletesen áll de ez a kicsit kosszukásabb archoz áll jol ami nekem is van. De lehet féloldalas frufrut is mikor egyre hosszabb fokozatosan . nekem sem volt ötletem igy maradtam a frufrunal és nem is döntöttem rosszul :)
2013. aug. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ariana-girl válasza:
nekem is addig ér ameddig neked és nekem fokozatosra van vágva. és az hosszú hajba nagyon szép :) rövid hajban még ronda volt de most már nekem is szép:)
2013. aug. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szálkáztasd meg.
2013. szept. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!