Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg nem szép az ilyen...

Tényleg nem szép az ilyen hosszú haj?

Figyelt kérdés

Egyszer már tettem ki egy kérdést, képpel a hajamról, hogy levágassam-e vállig, esetleg lapockáig érőre. Mindenki azt mondta igen, mert ez már nem szép. Egyébként nem egyforma hosszú, legelöl csak állig ér, fokozatosan hosszabbodik. A frizurát most ne nézzétek, csak a hosszát, egész nap itthon lustálkodtam, egyébként ápolt, fényes, használok pakolásokat, kondicionálókat, 3 havonta vágatom a végét. Vagy ki van vasalva vagy be van göndörítve, de mindig rendezett, nem mint a képen, nem szoktam ilyen semmilyen módon hordani. Ja, és a pólót se nézzétek, ezer éves elnyűtt darab a lusta napokra. :D


[link]


Egyébként nem tudom még mindig, levágassam-e. Nagyon változó a hozzáállásom, van, hogy imádom, hogy a derekam alját súrolja, szépen lobog a szélben, ráomlik a karomra, viszont csomószor elbizonytalanodom, hogy lehet, nem is szép, illetve rengetegszer vágyom rá, hogy basszus, de jó lenne, ha 20-25 centivel rövidebb lenne. Szerintetek? Köszi!


[link]


2013. máj. 11. 20:55
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez még épp gyönyörű hosszúságú, főleg ha formára is van vágva :) én is ilyesmit szeretnék. Ne vágasd le, nagyon meg fogod bánni! Ráérsz rövid hajat hordani, ha majd idősebb leszel (30-on túl valamiért a nők 90%-a kötelezőnek érzi a félhosszú hajat).
2013. máj. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem tetszik,bár a végéből vágass le egy kicsit,1-2 centit,s vasald ki,vagy enyhén göndörítsd be(ujjaddal begöndöríted,s kivasalod módszerrel!)! Szerintem! :)

De szép,dűs hajad van,annyi szent!

16/F

2013. máj. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi baj a hosszú hajjal, ha szépen ápolt, én a helyedben nem vágatnám le :)
2013. máj. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem vágass belőle, mert így olyan mintha egy pokróc lenne a hátadra terítve :)
2013. máj. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Mint mondtam, a végéből most lesz vágatva holnap, a fokozatosságon is alakítanak, úgyhogy újra "normálisan" fog kinézni, bár élőben ha belövöm, még mindig egész jó. Az egyik válaszoló írta, hogy ő levágatná tépettre, neki üzenem, hogy fokozatos, legelöl az államig ér, fokozatosan hosszabbodik. :)
2013. máj. 12. 12:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!