Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg nem szép az ilyen...

Tényleg nem szép az ilyen hosszú haj?

Figyelt kérdés

Egyszer már tettem ki egy kérdést, képpel a hajamról, hogy levágassam-e vállig, esetleg lapockáig érőre. Mindenki azt mondta igen, mert ez már nem szép. Egyébként nem egyforma hosszú, legelöl csak állig ér, fokozatosan hosszabbodik. A frizurát most ne nézzétek, csak a hosszát, egész nap itthon lustálkodtam, egyébként ápolt, fényes, használok pakolásokat, kondicionálókat, 3 havonta vágatom a végét. Vagy ki van vasalva vagy be van göndörítve, de mindig rendezett, nem mint a képen, nem szoktam ilyen semmilyen módon hordani. Ja, és a pólót se nézzétek, ezer éves elnyűtt darab a lusta napokra. :D


[link]


Egyébként nem tudom még mindig, levágassam-e. Nagyon változó a hozzáállásom, van, hogy imádom, hogy a derekam alját súrolja, szépen lobog a szélben, ráomlik a karomra, viszont csomószor elbizonytalanodom, hogy lehet, nem is szép, illetve rengetegszer vágyom rá, hogy basszus, de jó lenne, ha 20-25 centivel rövidebb lenne. Szerintetek? Köszi!


[link]


2013. máj. 11. 20:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is ekkora, és én is nagy dilemmában vagyok. De úgy döntöttem, hogy fokozatosan vágom egyre kisebbre, és ha már túl rövidnek találom, akkor abbahagyom. Szóval ne csapásra vágasd le vállig érőre.:)
2013. máj. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Köszi. :) És a te hajadhoz hogy viszonyulnak az emberek? Dicsérik, vagy semmi különös? Mert az enyém élőben rengetegen dicsérik, tapizzák, bizirálják, itt viszont csak negatív véleményt kaptam.
2013. máj. 11. 21:04
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is már majdnem ilyen hosszú (2-3 cm hiányzik kb) csak szőke és hullámos. Én nagyon szeretem, nincs az a pénz, hogy levágassam.

Szerintem ne vágasd le, nagyon szép. :)

2013. máj. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Szép még, viszont az aljából látni hogy nő bele a világban és rendezetlen, ilyen hosszú hajnál nem kell extrém vágásokat csinálni, elég az alját egybe szedni, és úgy máris jobb lessz

20/F

2013. máj. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és külön örülök, hogy fiú is írt! :) Igen, a vége most tényleg nem a legrendezettebb, nem csak azért, mert ma hozzá sem nyúltam, kicsit már kinőtt az eredeti formájából, de pont hétfőn megyek fodrászhoz, és orvosoljuk. :)
2013. máj. 11. 21:07
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon szép, dús a hajad. Én nem vágatnám le semmiféleképpen, ha ilyen lenne! :)
2013. máj. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ez már túl hosszú, én az enyémet hátközéptöl tovább nem növeszteném. De mindenkinek más az izlése.
2013. máj. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Hát, az biztos, hogy dús, bár nem tudom, sírjak-e vagy nevessek ez miatt. :D Köszi szépen mindenkinek!
2013. máj. 11. 21:22
 9/25 anonim ***** válasza:
78%
Gyönyörű! Hidd el, inkább ez tetszik nekünk férfiaknak is, nem a rövid fiús frizura, nekem speciel a vállig érő sem jön be. Nehogy levágasd, mert megsiratnám:) 24/F Utóirat: Ha még így is ilyen szép, hogy nem csináltál vele semmit, máskor pláne gyönyörű lehet.:)))
2013. máj. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Ízlés kérdése, kinek mi tetszik. Szerintem szép a hajad, tetszik a hossza. Az enyém sokkal hosszabb, itt mindenki leszólja, hogy minek akkora, az milyen undorító, igénytelen, stb., élőben meg csak és kizárólag pozitív kommenteket kapok rá, de annyit, hogyha ki van bontva, egy délelőtt alatt legalább 5-en szokták megjegyezni, hogy milyen a hajam.
2013. máj. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!