Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jövőhéten szeretnék hajvaslót...

Jövőhéten szeretnék hajvaslót vásárolni. Nagyon örülnék neki ha sok válasz érkezne, hogy nektek milyen márkájú hajvasalóitok vannak és mennyiért vettétek? Illetve milyen minőségű hajvédőt használtok?

Figyelt kérdés

Az anyagi helyzetem most engedi meg,hogy vegyek egy hajvasalót.Remington S1005-ra gondoltam barátnőmnek ilyen van vasaltam már vele és nagyon jó.Nektek milyen van ??Ill milyet ajánlanátok?:)) árat és a hajvédő spray árát is lécci:)

köszönöm


2012. jún. 23. 14:37
 1/2 M.Kata ***** válasza:

nekem is Remingtonom van,csak nekem CS5002.nem a legjobb,de nagyon bevált,már több éve használom.olcsó volt,5-6000 körül.

hajvédőspay-t mindenképp használj!én a DM saját márkáját,a Baleát használom,szintén bevált:) 600Ft körül kapható,de pontosan nem tudom

ja,és amilyet te akarsz:több barátnőmnek is olyan van,és azt mondják,hogy jó

2012. jún. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem ilyenem van 4! éve:


[link]


semmit nem kopott,gyönyörűen vasal nagyon megérte az árát:O

17-ért vettem most már 15-16 ért meg lehet venni. Anno saturn-ba vettem,most már media markt van helyette.

Hővédőnek Kallos-t használok 500 ft,de jó a Balea Trend it up is az 700 ft dm-ben!

2012. jún. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!