Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elsősorban lányoktól kérdem,...

Elsősorban lányoktól kérdem, hogy mit használtok pattanás ellen, és ami kijött azt hogyan tüntetitek el?

Figyelt kérdés
2012. jún. 10. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Én Akneroxidot használok, az a lényege, hogy kitartóan kell használni, most 4. hete használom, és nagyon jó, bár szárít inkább az, mint a pattanások.
2012. jún. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a bőrgyógyász írt fel Isotrexin gélt és Zynerit ecsetelőt, nagyon beváltak. Másfél hónapja használom, azóta alig volt pattanásom, amik voltak is csak nagyon kicsik amiket rögtön ki lehet nyomni és a helye sem látszik. Régebben is voltam ilyen gonddal bőrgyógyásznál, akkor Duac gélt kaptam, az is elmulasztotta. Amiket drogériákban vettem mindenféle termékeket nem segítettek semmit. Pedig annyira nem volt vészes az arcom, csak az orromnál és néha az államon szoktak lenni pattik.
2012. jún. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
szerintem meg igyekezzetek inkább a természetes dolgokat használni. ezek a mérgező kemikáliák nem igazán tesznek jót a bőrnek, amellett, hogy még elég borsos árat is kell fizetni értük. ajánlom figyelmetekbe a shea vajat (ezen belül jomtom.hu). egy kattintást megér, nekem nem egy barátnőm használja már, még a nagymamám is hajlandó volt megválni a régi krémjeitől( ez nagy szó).
2012. jún. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Sok szer amiket felirkálnak az orvosok mwg ilyenek..meg amiket a patikában ajánlanak azt mind azért mert el kell adni.és te mint buta vedd meg őket 2 ezerért... mondok egy egyszerűt.. patikába kérsz egy evüg etil-alkoholt..3 nap alatt úgy leszáritja a patikat,hogy csak na. (etil alkoholt az újszülött babáknak a köldökét tisztitják vele..) nekem ez válik be mindig:)
2012. júl. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
abexine gél .nagyon jó :) csak rohadt drága
2012. júl. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Használj bio boltban kapható sószappant.
2014. máj. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!