Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nyáron használtok alapozót?

Nyáron használtok alapozót?

Figyelt kérdés
2012. jún. 18. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen nekem sajnos muszáj.

Nyáron habállagút használok,mert szépen mattít és jól fed mégis nagyon könnyű mintha nem is lenne az arcomon.

21/L

2012. jún. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első: miért lenne muszáj?

Én nem használok, mert lefolyik, rám izzad, belesüti a nap, és sokkal több problémát okoz, mint hasznot

2012. jún. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron? Semmi esetre sem! Csak elfolyik, kenődik, hiába használok minőségit, az izzadságtól szörnyű lesz... maradok a természetesnél :D Alapozómentesen :D
2012. jún. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert nagyon egyeletlen a bőröm és kicsit fakó is.

Alapozóval sokkal szebb vagyok és nálam nem okoz patikat(amúgy sincs) és fura mód nem is folyik le sőt szép matt lesz tőle abőröm.

2012. jún. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Habállagúak tényleg jók nyárra szerintem.

Nem olyan erős a fedésűk,de ilyenkor nem is kell maszk viszont összehúzza a pórusokat és szép színt ad és tényleg tartósan matt lesz a bőr és nem megy bele a ráncokba se.

Én a l'oreal habállagú alapozóját használom.

2012. jún. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 sweetsugar ***** válasza:
100%
Én is habállagút használok,vagy pedig Vishyt,amiben van 20faktoros fényvédő.
2012. jún. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem használok alapozót, csak ritkán, ha valamilyen alkalom van. :)

Nyáron abszolút nem, ilyenkor szeretek nagyon natúr lenni (szempillaspirál, korrektor, ajakápoló bőven elég napközben, esetleg még tus). Egyébként is csak idegesítene az alapozó, ahogy izzadok, folyna össze-vissza a fejemen és még bele is égne a bőrömbe. Köszönöm, nem kérek ebből.

17/L

2012. jún. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!