Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen alapozót használtok?

Milyen alapozót használtok?

Figyelt kérdés
már van egy, rimmeles, de valahogy kijon tole pár kis pattanás, ezért szertnék venni egy újat, de nem drágát, szerintetek megérni essenseset venni

2012. máj. 6. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél BB krémet! Abba még napfényvédő is van. az a legjobb. és abból megéri a drágább árkategóriájú hiszen kevés is elég belőle. :)
2012. máj. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A BB inkább szárazabb borre való. Nekem nem vált be, bezsirosodott a borom. Én hab állagú loreal -f hasznalokk. Nem a legolcsóbb, 4500 forint. Az essences habrol azt hallottam, hogy jó, és az ára is 1000 ft körül van.
2012. máj. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kettő fajtát használok. Az egyik a Max Factor Colour Adapt, ez folyékony, de elég drága, 5200 Ft. A másik az Essence Soft Touch Mousse, habállagú. Ez 1100 Ft, de nagyon jó. Jobban fed, mint a Max Factor. Ha durvábban néz ki az arcom, vagy nagyon meleg van, akkor mindig inkább ezt használom.
2012. máj. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Avonos alapozót használok, de pár napja kipróbáltam egy Garnier BB krém mintát, és nagyon meg voltam vele elégedve. Amint lesz rá keret, biztos, hogy beruházok egyet. :)
2012. máj. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!