Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen alapozót használtok...

Milyen alapozót használtok zsíros bőrre?

Figyelt kérdés
fajtát, árat, 'egészségességet' is lécci:)
2011. aug. 27. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]

én erre esküszöm:) egyrészt nem kell hozzá púder, másrészt meg nagyon sokáig nem kell újraalapoznom magam. nekem irtó zsíros a bőröm, a folyékony alapozók mind csődöt mondtak. de ezt tényleg imádom. Annyi a szépsághibája, hogy télen eléggé száraz a bőröm, olyankor viszont muszáj folyékony alapozót használnom, de minimum ez alá kennem.

Ja, és nagyon jól elfedi a hibákat:) éééés olcsó:D

2011. aug. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én Avonból púderalapozót használok, meg nem mondom neked fejből az árát...:/ De megfizethető kategória, sokáig jó, könnyű felvinni egy nagy ecsettel és zsíros bőrre kifejezetten jó, hogy szárít.
2011. aug. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi:)

kedves első!

oriflame termékeket csak újságból lehet rendelni?

leírnád nekem az összetevőit?:)

2011. aug. 27. 23:52
 4/8 anonim ***** válasza:

Sose tudtam megbarátkozni a folyékony alapozókkal, egyszerűen semmi sem fért össze a bőrömmel, nekem ő lett a tökéletes:

[link]

2011. aug. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ilyen drágát én nem tudok venni:///
2011. aug. 28. 00:35
 6/8 anonim ***** válasza:
régen a Yves Saint Laurent Matt Toruch-ot használtam azt viszont beszüntették pedig hihetetlen jó volt, most a Chanel Mat Lumiére-t használom és ez szintén hibátlan.. jól fed de mégsincs maszk hatás sem zsíros bőr:)
2011. aug. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

első vagyok:)

Hát igen, ehhez muszáj keresned egy oriflame szépségtanácsadót. Viszont ha az oldalon kitölthetsz egy jelentkezési lapot,

[link]

és a hozzád legközelebb élő oriflame-es majd megkeres, és a segítségével be is tudsz lépni. Ami azért jó, mert most már van egy olyan lehetőség, hogy tudsz online rendelni, és valami potom árért kiszállítják a lakóhelyedre postára, szóval nem máson keresztül kell leadnod a rendelést. És mindig tök jó akciókkal van tele az oldal:) Minden sminkcuccomat tök olcsón tudom beszerezni, mások meg panaszkodnak a 4-5 ezres cuccaikra, hogy milyen sz*rokxD

2011. aug. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kösziiii*-*
2011. aug. 28. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!