Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Világosabb bőrű lányok!...

Világosabb bőrű lányok! Milyen naptejet használtok nyáron?

Figyelt kérdés

Ha lehet akkor konkrétan. Nektek melyik fajta vált be, illetve mennyibe került?

Elég világos a bőröm és nem tudom milyet vegyek, ami jó is, de azért méregdrága se legyen.


2012. jún. 16. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi évek óta a rossmanos, sun ozon naptejet használjuk.

Apukámnak jó bőre van, kiskorában minden nyarat a szabadban tölött, látszik is. :) Anyukámnak viszont fehérebb, érzékenyebb bőre van.


Az én bőrömre pedig a kettőség jellemző. Régebben nehezen barnultam, inkább pirosodtam (nem égtem le, csupán pirosas lett a bőröm, nem barna). Az utóbbi években fokozatosan napozok, már első melegebb, napsütéses tavaszi napokon kiülök rövidnaciba és toppa az erkélyre 20-30 percre, hogy a bőröm szokja a napfényt.

Így most már nem szoktam pirosodni, csak barnulni. Nyár végére általában nagyon szép, egészséges barna színem van, de sajnos télen kifakulok és következő évben kezdhetem újra az egészet.


Épp a tegnap vettem naptejet. Mivel tavalyról maradt egy kicsit 20-as faktorú naptej, most csak 10-eset vettem ebből a sun ozonból. Eddig használtam a 20-asat, még 1-2 alkalommal elhasználom azt, utána pedig elég lesz a 10-es is a napfényhez hozzászokott, kicsit lebarnult bőrömnek.


Egyébként ez a sun ozon naptej 1000Ft körül van, persze ez függ a faktorszámtól is. :)

17/L

2012. jún. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! :) Lehet ezt ki is próbálom.
2012. jún. 16. 20:45
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem a leginkább az Australian Gold-nak jött be a 30 faktoros napteje + bronzosítóval :) Az ára kb 4000 Ft, de nagyon jó :) Finom az illata, a kiszerelése pedig pumpás, ami segíti a könnyebb eloszlatást :) Szerintem próbáld ki :) Amúgy az alacsonyabb faktoros krémei is nagyon jók, szóval, aki nem fehér bőrű annak is nagyon tetszene :)
2012. jún. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!