Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti mit hasznaltok zsiros borre?

Ti mit hasznaltok zsiros borre?

Figyelt kérdés
Arra lennek kivancsi h ti hogyan apoljatok a borotoket(ha zsiros) mert en nem nagyon jovok ra a nyittjara. Ki mien alapozot esetleg pudert hasznal??? Es hogy ki mivel tisztitja az arcat??? Krem vagy pakolas, vagy mi? Es mikor es hanyszor? Vagy esetleg valami otthoni hazi keverek? Elore is halas vagyok!!!

2012. jún. 15. 07:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Én rengeteg minden kipróbáltam. Sok csodaszernek kikiáltott drága vacak landolt a kukába. Semmit nem használtak. Januárban barátnőmtől kaptam egy afrikai fekete szappant, hát az viszont tényleg csoda. Kb két hét után vettem észre, hogy nem fénylik, puha tapintású a bőröm, de nincs kiszáradva. (Sok terméknek ez talán a legrosszabb mellékhatása, mert ezáltal még zsírosabb lesz a bőr :( ) Ja és egy két hónapra elég szappan kb 1100 forint, ez sem mindegy. Azért fogy viszonylag gyorsan, mert a hátamra is használom, azóta az is tiszta.
2012. jún. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Es ezt nem tudod veletlenul hogy hivjak?
2012. jún. 15. 08:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Arcradirok, arctisztitok. Én a Garnier Pure 3in1-et használom 1300körül van az ára
2012. jún. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez a neve. Afrikai fekete szappan. nagyobb gyógynövényboltokban van :)
2012. jún. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szappan
2012. jún. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is már rengeteg mindent kipróbáltam, mindennel kísérleteztem, mire rájöttem, h mi jó igazán a bőrömnek (úgyh teljesen megértelek). A neten találsz egy csomó házi pakolást bőrtípusnak megfelelően, azokat érdemes kipróbálni, hátha valamelyik használ, vagy javít a helyzeten. Leírom, h nekem mik váltak be. Nagyon jó az uborkás arcpakolás (uborka lereszelve, élesztő, pár csepp citromlé.) Arcradírnak keverj össze mézet és cukrot, masszírozd át vele az arcod, mosd le és nagyon szép puha lesz utána a bőröd (ez szerintem minden bőrtípusra jó). Ezenkívül ha esetleg kijön egy-egy nagyobb pattanás, akkor általában teafaolajjal, vagy Sudocrem-mel kenem be (ez szépen leszárítja, gyógyszertárban kapható, recept nélkül).

Az előbb említetteket nem rendszeresen használom, csak alkalmanként. Napi szinten egy GIGI krémet szoktam használni, amit a kozmetikusomtól tudok beszerezni. Alapozónak pedig a Vichy Normaderm Teint (problémás bőrre való) alapozót használom, ami szintén nagyon jó (annyi a "baja", hogy a fedése közepes, de ez nem mindenkinek probléma).

2012. jún. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!