Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sampont használtok,...

Milyen sampont használtok, amitől se zsíros, se száraz nem lesz a hajatok?

Figyelt kérdés
Mindig is száraz hajam volt, sose zsírosodott be. Most az utóbbi pár hétben zsíros a sampontól. Milyen sampont tudtok ajánlani ami mindkét problémára jó?
2011. ápr. 10. 23:38
 1/4 anonim válasza:
keress rá neten: tojás sampon (1egész tojás, 1 kiskanál szodabikarbona, 1 fél citrom leve. ezeket össze keverni alaposan, majd megmosod vele a hajad. öblitésre: fél citrom leve + 2-3 deci víz) tuti jót tesz a hajadnak... jobb mint bármelyik üzletekben kapható vegyszeres samponok!!! 1 probát megér!
2011. ápr. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon hullott és zsíros volt a hajam ősszel aztán vettem Revalid sampont. Azóta ezt használom, nagyon jó. Sokkal szebb és több lett tőle a hajam, és ha egy hétig nem mosok hajat akkor se zsírosodik be.
2011. ápr. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elseve tükörfény, vagy Gliss Kur bármelyik.
2011. ápr. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem a glisskur meg a fructis tették tönkre a hajamat! az biztos hogy többet ezeket nem használom!
2011. ápr. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!