Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ismeritek a Krémmániát? Meg...

Ismeritek a Krémmániát? Meg szoktátok nézni a krémeket, amiket használtok?

Figyelt kérdés

2012. jún. 15. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nemrég regisztráltam. :) Én nem is azokat nézem meg inkább amiket használok, hanem ha valamit akarok venni. Akkor felmegyek, körülnézek milyenek a visszajelzések és az alapján döntöm el, hogy megveszek-e valamit. Leginkább sminkeknél meg hajápolási cuccoknál szoktam nézelődni.
2012. jún. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem rég fedeztem fel ezt az oldalt, nagyon hasznosnak találom.


Azokhoz a termékekhez, amiket használok véleményt szoktam írni. Valamint "leellenőrzöm" azokat a termékeket, amiket meg szeretnék venni. Emellett 2 terméket én is feltettem az oldalra.


Viszont a krémmánián felmerült a "csalás" gyanúja. Ugyanis megfigyelhető, hogy páran regisztrálnak és egekig magasztalják az adott terméket, más termékeket nem is véleményeznek. Lehet, hogy már a marketingesek is felfedezték a krémmániát.

2012. jún. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

én is hasznosnak találom az oldalt, szoktam véleményt írni és megnézem azokat a termékeket is amiket meg akarok venni. Persze mindenkinek más a bőre, lehet allergiás, stb. De ha a többségnek jó érdemesnek találom kipróbálni.

Amit az utolsó válaszoló ír, azt nem vettem észre, eddig akiket megnéztem, mind írtak más termékekhez is, de nem kizárt, hogy egyesek ott reklámozzák a termékeiket.

2012. jún. 15. 14:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Én egy fél éve regisztráltam, azt hiszem. Nagyon szeretem, hasznos oldal. Így már nem veszek olyan cuccokat, amik nem jók semmire. Szoktam véleményezni is, meg új krémeket is szoktam feltölteni (pl. amit ajándékba kaptam, és nem találtam róla semmit.)

A segítségével össze tudtam szedegetni a pénztárcámhoz illő és hasznos dolgokat, amik általában másnak is beváltak.


20/L

2012. jún. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, mikor kinézek egy terméket, elolvasom a véleményeket vásárlás előtt. Szeretem, hasznos kis cucc. Regisztrálva nem vagyok.
2012. jún. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én általában onnan nézem ki, hogy mit vegyek :). Pl ha egy új alapozót szeretnék, akkor beírom a keresőjébe, hogy "alapozó", és megnézem azokat, amiket jóra értékeltek. A kedvenc termékeimet mind így ismertem meg :). Szoktam véleményeket is írni, elég sűrűn.
2012. jún. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!