Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Azoktól kérdezem, akiknek...

Azoktól kérdezem, akiknek pattanásos a hátuk, mellkasuk, karjuk. Milyen tusfürdőt használtok? Esetleg szappant?

Figyelt kérdés
2012. jún. 8. 11:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sanex Dermo Hydratant Tusfürdő
2012. jún. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
teafás szappan
2012. jún. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Hasonló cipőben járok mint te. Legjobb ha eltátogatsz antavali.com . Semmilyen hagyományos drogériás kozmetikumot ne vegyél azt sanex izét se! Bőröd attól olyan ezekben sodium laureth sulfate ami kb. az mintha persilel fürödnél tele van allergizáló illatanyaggal és persze mérgező polúst elzáró pattannást okozó kőolaj származékokkal mineral oil például ezekkel van tömve testápoló is...

Rossz hírem az normális testápolót kozmetikumot boltban nem kapsz ja és persze ezt hulladék árazást is felejtsd el drogériás termékeknél többe kerül csomagolás szállítás mint amennyit trutymó ér ami benne van... Bionom.hu webáruházból válassz ott minden tiszta. Márkának pedig pl. 100% ban magyar Biola pl ez: [link] Nekem azóta rendbe jött börőm mióta nem használok mérget:)

2012. jún. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Ha ott regisztrálod magad kapsz egy személyes segítőt is, akivel lehet konzultálni. Egy szappan váltás még nem oldja meg a problémát, annál több kell. Az üzletük szerintem méreg drága, de jó.Én sokmindent kintről szerzek inkább be, ott olcsóbb még szállítással is, illetve ellenörzöm az összetételeket amit veszek. "Méregmentes"-ben is találni elfogadható árú terméket, csak keresgélni kell.
2012. jún. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
méz-glicerin szappan
2012. jún. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Godmen válasza:
0%
Hát, itt mindenki elég rendesen elvan foglalva a pattanásokkal:D nekem az segített, ha fogkrémmel bedörzsöltem az arcom, vártam 2 percet, lemostam, és VOALA! az arcom ugyan olyan maradt:D azonban másnap reggelre olyan volt mint a babapopsi:D Amúgy tescós tusfürdőt használok, szerintem lényegében a tusfürdő márkája nem nagyon számít. De a sima szappan sokkal jobbnak tűnik, nagy változást nem érsz el vele, de pl egy babaszappan előbb leviszi a pattanásokat mint egy axe tusfürdő.
2012. jún. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
4/6 Bali 2. Jó neked kintről tudod beszerezni. Bioboltjuk szerintem azért nem drága mert amit olcsóbban veszel az általában szar. Mondom máris a példát Angliában nagyon híres bioaktív bőrápolású Dr. Organic sanponomat Sante tusfürdő is átfuttattam hatóanyag adatbázison és egyikben még enyhén káros anyagot is találtam és apóló összetevőből talán 1 illetve 2 volt sor végén. Szappan pl. érezhetően szárítja kezem olcsó szappan anyagból van(hatóanyag-kereső megfogalmazása) Ezeket Müller ben vettem kb. 3x áron mint Baba meg Axe meg többi szemét. HA megnézem Bionom bioboltot még egy 500 kellett volna hozzátennem valóban hatékony terméket kajak ami nem csak natúr meg bio de jót is tesz bőrnek. Mert az egy dolog nem károsít de ha nem is ápolminek fizetsz érte 3x többet?
2012. jún. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem a tejtermékektől voltak pattanásaim. Mióta elhagytam, ügyelve arra, hogy késztermékkel se vigyek be tejszármazékot, már teljesen elmúltak, a hátamról is, hihetetlen. Kötülbelül egy hét után már jobb volt. De az antalvali.hu-s dolgok tényleg nagyon jók, csak hát az tüneti kezelés. Lehetséges, hogy neked is valami ételallergia áll a dolog hátterében.
2012. jún. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Ha meguntad hogy nem múlik el, akkor bőrgyógyász, az nagyobb valószínűséggel segít.
2012. jún. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Minden este fürdés után kend be magad Akneroxid krémmel - gyógyszertárban kapható, reggel meg hidratáló krémmel. Nekem gyönyörű sima lett tőle a bőröm mindenhol.
2012. jún. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!