Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Azoktól kérdezem, akiknek...

Azoktól kérdezem, akiknek pattanásos a hátuk, mellkasuk, karjuk. Milyen tusfürdőt használtok? Esetleg szappant?

Figyelt kérdés
2012. jún. 8. 11:12
1 2
 11/13 anonim válasza:
Én is pattanásos bőrtől szenvedtem 40 éves koromig. Mondjuk úgy két hónappal ezelőttig. Arcon, mellkason, háton. Jó nagy, gyulladt, sok pattanás. nem segített semmi krém, sem bőrgyógyász. Mi segített? Elkezdtem "nyers" kaját enni. Salátát, gyümölcsöt, zöldséget, magvakat, diót, mogyorót, ....persze néha ettem krumplit, rizst, húst...ezeket nem nyersen. Így unalmasnak hangzik de hihetetlen változatos ám. és csuda finom egészséges turmixokat lehet kotyólni.Csak piacon vásárolt friss terméket eszek, kerülöm a cukrot, adalékanyaggal teletömött ételeket. Tudjátok a sok E betűs dolgot, meg aminek a nevét sem tudom. Így csak fele mérget viszek be a szervezetembe. Mézzel mosom az arcom, ami kicsit sűrűbb, kristályos. Szódabikarbónával vagy mézzel mosom a testem. Ha szükséges étkezési kókuszolajat (coconat oil) használok krém helyett. Nagyon jót tesz a bőrnek. (hajra is szokták pakolásként használni.)A bőröm olyan szép és egészséges, hogy sokszor a tükörnél ragadok és azon csodálkozom, ez valóban én lennék! Ja mellesleg az alakom is jobb lett és majd szétcsattanok az energiától, boldogságtól. Ha singli vagy gondolkodj el, mert sok esetben erős sexuális vágyat vált ki.
2012. jún. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Hatóanyaga miatt én nem használnám az Akneroxid (10-es). Hasonló hatás érhető el a krémbe kevert teafaolajjal.
2012. jún. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem csak és kizárólag a hormonális fogamzásgátló / Diane 35 / segített, attól megint szép lett a bőröm és a havibajom is rendeződött. Semmi kence-fence, diéta, ételmegvonás nem használt. Ha a női szervezetben több az androgén hormon, zsíros, pattanásos bőrt, zsíros hajat eredményez, amit csak hormon helyreállítással lehet kezelni. Ezt természetesen a doki állapítja meg. Engem is kezelt bőrgyógyász, de hasztalan, végül a nőorvoshoz küldött.
2012. jún. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!