Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon pattanásos az arcom....

Nagyon pattanásos az arcom. Mit használtok ti az arcotokra?

Figyelt kérdés
15/f
2009. aug. 29. 22:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
17/L Én már nagyon nagyon sok krémet pakolást kipróbáltam nem nagyon hatottak... bár nekem a menstruációs ciklustól is függ, akkor több van, de most sok gyümölcsöt eszek, elkezdek sportolni a suliban és élesztőt fogok enni:S Elég büdi meg nem túl finom,,, hát majd meglátom milyen lesz.. azt hallottam hatásos.. ha rájössz a pattanás eltüntetős titokra akkor szólj:)
2009. aug. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én Zinerit-et ajánlanák, ami egy gyógyszertári darab, de a háziorvos simán felírja neked receptre. Ja és ha sok chipset és csokit eszel, le kell szoknod róla, meg igyál sok vizet.
2009. aug. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én ISOTREXIN-t használtam, az egy krém, én úgy hívom csodakrém! Mert csodát tett. Komolyan. Most épp nem használom mert fel kell íratni és úgy 1800 Ft, ha nem íratod 4000 vhány száz. Szóval éremesebb felíratni. Az A vitamin hatású krém, a sejtekkel csinál vmit, asszem megnagyítja. Nem szabad sokat kenni, és fényre sem kell menni, én este kentem , papír szerint 8 hét míg jelentkezik a hatás, de nekem sokkal hamarabb lett.

Igyál sok vizet, hogy tisztuljon a szervezeted.

2009. aug. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nahát..én is éppen msot kezdtem el használni az Isotrexint. Mivel még tegnap kentem vele az arcomat elsőnek, nincs vele még semmilyen tapasztalatom:P de viszont nagyon meglepődtem, hogy amikor bekentem vele magam, egy jóleső frissítő érzést tapasztaltam az arcomon. =)


Eddig egyébként egy másik krémet használtam, aminek a neve Differin. Ez nekem bevállt, visszaszorultak a pattanásaim, (habár teljesen nem tűntek el) csak a doktornő azt javasolta h próbáljunk ki vmi mást is a változatosság kedvéért.

Remélem beválik=)

2009. aug. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Két hónapja használok Isotrexint. Használ, sokkal szebb a bőröm tőle, viszont ha egy-két napig nem kenem, hirtelen kamatostul visszajönnek a pattanásaim. Nagyon súlyos akném van, nem tudják, mitől. Engem a bőrgyógyász nagyon rá akar beszélni a fogamzásgátlóra, de téged fiú lévén valószínűleg nem fog. :)

23/L

2009. aug. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
9%
Fürdés elején belehugyozol a kezedbe, és kicsit bekened vele a pattanásaidat, aztán a fürdés végén lemosod, de nem muszáj. Tudom most mindenki megbotránkozik majd, meg biztos hülyeség, de rohadtul működik.
2009. aug. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ezek a kenceficék csak ideiglenesen jók ugyanugy kijön a pattanás utána .. mellőzétek a cigit az alkoholt s szénsavas üdítőket és a tartósítószeres szinezékes ételeket... nekem bevált sokkal szebb az arcom sőt már szinte patanés nélkül élek ennyi.. habár ehhez nagy akaraterő is kell .. lemondani a chipsről meg az ilyen "bolti" ételekről
2009. aug. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
bocsi pár hibáért amit kijavítok : pattanás* és mellőzzétek*
2009. aug. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ilcsi termékeket. Nagyoon jók, remek! előtte mindent kipróbáltam már, és semmi ne használt. Eleminte eléggé szkaptikus voltam, úgy voltam vele, már ez se fog használni, rá 5 hónapra látványos volt az eredmény.

Azért jók ezek a termékek, mert abszorut natúr, nincs benne semmi vegyi cucc, csak természetes illyet és szinezőanyag, jah és ami a legfontosabb no tartósítószer. Így semmilyen allergiát nem válthat ki, és ami nagyon fontos, gyxógynövényeket tartalmaz, ez a titka mindennek, ezért jók és szeretik nagyon sokan.

És az ára is megfizethető, olyan árban van mint a bolti termékek.

ha esetleg érdekel, nézz szét a honlapon.

www.ilcsi.com

Nagyon sokfélet kozmetikum különböző problémákra.

2009. aug. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
na én is gépeltem el, elég sokat, de azért rálehet jönni mi az :D
2009. aug. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!