Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megbántátok hogy befestettétek...

Megbántátok hogy befestettétek a hajatokat?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanokra, akik kb 15-30 évesek:) 18 éves vagyok, de már eléggé unom a saját színemet, de félek hogy nagyon megbánnám, és hogy nem találnám el a színt se, hogy mi állna jól, de már 2 éve gondolkozok a festésen. Ha visszamehetnétek az időben, akkor befestenétek újra?
2012. márc. 26. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én feketére festettem be a hajam alját, és igen megbántam 17/L :)
2012. márc. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Isten(vagy a dermatológusok, amelyik jobban tetszik) ezért teremtették a bemosót. Pár mosás után fokozatosan kikopik a hajadból, van a Palettenek, Joannának, és ugyanazokat a színeket kaphatod meg, mint a rendes festéké. A tartós festéknek intenzívebb a színe, de kísérletezésre ezt ajánlom. Nézz szét fodrászkellék boltokban.
2012. márc. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem a szín miatt bántam meg a hajfestést, mert tényleg jól állt nekem, és szép fényű volt, hanem mert tényleg roncsolja a hajat.(bár az én hajam vékonyszálú) És ha egyszer elkezded nehéz lesz abbahagyni. Nem azért mert függő lesz tőle az ember, hanem mert ha kezd lenőni, lekopni akkor elég csúnya látvány, a fejtetőn szép eredeti,alul meg kopottas színű. Úgyhogy én a hajszínezőket ajánlanám neked, azokból is az olyanokat, amik tényleg kimoshatóak. Logona-nak vannak hennás hajszínezői, azok nem teszik tönkre a hajat, bár én még nem használtam, de ha újra 18 lennék, akkor azt használnám. 28 éves vagyok, most eredeti a hajszínem :-)))) és ezt tényleg nem bántam meg! :-)
2012. márc. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én nem bántam meg, utáltam a barna hajamat először 14 évesen feketére, majd vissza barnára,de nem tetszett ezért befestettem gyönyörű szép vörösre, és azóta is a vörössel kísérletezem , hol világosabb hol sötétebbel de a vörös marad :)Úgyhogy én nem bántam meg 24L
2012. márc. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De még mennyire... Szőkíttettem az eredetileg világosbarnás-seszínű és vékonyszálú hajamat. Na most a hajam helyén lett tőle egy agyon töredezett, reménytelenül száraz és fakó, kifésülhetetlen kóctömeg. Most kb egy éve növesztem le, de még mindig csak a felénél járok a műveletnek. Szóval soha többé szőkítést.
2012. márc. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nem bántam meg. :)

Kb. 15 éves koromban festettem be a hajamat először, és volt pár év, amikor folyamatosan váltogattam a színét: voltam vörös, sötétbarna, lila, pink, fekete. Aztán az érettségire visszafestettem a saját hajszínemre, egy darabig úgy hagytam. Aztán megint sötétebbre festettem. Utána egy darabig megint a saját hajszínem volt.

Mostanra már lenőtt a festett része a hajamnak, viszont elöl kiszőkítettem.

És ennyi év után sem bántam meg. Én sem hinném el, de nem ment tönkre a hajam, a festős időszak közben sem, végig szép volt.

Bár azt mondjuk hozzá kell tennem, hogy tartós festéket sosem használtam, mindig csak 24 mosásos színezőt - mondjuk egyik sem jött ki a hajamból, szóval akár tartósnak is hívhatnák. :)

22/L

2012. márc. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
14 évesen kezdtem festetni a hajam és 18 évesen úgy döntöttem elég és lenövesztettem,mire szép természetes lett a hajszínem elkezdtem őszülni :D Szóval most festem,de ha nem őszülnék akkor kizárt!Bár hozzáteszem nekem nem roncsolja a festék a hajam,igaz csak fodrásszal merem festetni.
2012. márc. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem. Olyan ronda, egérszínű haja, mint nekem, szerintem senkinek nincs. Ha visszamennék az időben, akkor is befesteném.
2012. márc. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!