Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szépségápolás kérdőív. Ha van...

Szépségápolás kérdőív. Ha van egy kis időd, válaszolsz?

Figyelt kérdés

Érdekelne mások mennyi időt/pénzt/energiát áldoznak a külsejükre, ezért kérlek, ha van kedved, töltsd ki :) Előre is köszönöm!


1.Korod,nemed


2.Hajápolás: milyen színű és hosszú a hajad? Milyen a fazonja? Fodrász készíti a hajad vagy otthoni készítésű? A színe természetes,festett vagy melírozott? Mit használsz rá?(hajpakolás,sampon,balzsam,spray,stb.) ha fodrászhoz jársz: milyen gyakran? Mennyi pénzt szoktál költeni rá? Milyen gyakran mosol hajat? Szoktál-e használni hajvasalót, kreppelőt, hajsütőt vagy valami mást? Milyen gyakran, milyen márkájút és mennyibe került?Vannak-e kiegészítőid? (hajgumi, csatt,hajráf,stb.) Milyen gyakran használod őket, mennyi van és mennyit költesz rájuk?


2.Arc-és bőrápolás


Szoktál-e sminkelni? Ha igen, mit használsz, milyen gyakran? Honnan szerzed be a kozmetikumokat, milyen gyakran és mennyit költesz rá? Használsz-e az arcodra valamit?(bőrradír,krém,stb) Honnan szerzed be és mennyiért? Jársz kozmetikushoz? Ha igen, mit csináltatsz és milyen gyakran? Szoláriumba jársz? Ha igen, milyen gyakran? Használsz-e testápolót,testpermetet vagy egyebet?Mivel végzed a bőrödön a szőrtelenítést?Mit használsz hozzá? (bőrnyugtató krém, zselé, stb)


3.Köröm Jársz-e manikűröshöz, és ha igen, milyen gyakran? Milyen körmöket szoktál csináltatni? Mivel ápolod a körmeidet és a kezedet?


Tudom, rengeteg kérdés, de köszönöm annak aki válaszol :)


2.Arc-és bőrápolás


2011. szept. 21. 19:19
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

A válasz írója 91%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:45


16/L vagyok...

kihagytam, hogy egyenesedés megõrzése érdekében ezt a terméket tudom ajánalni: [link]

hajvérge pedig "qualify feel and shine style volume"... fodrász ajánlásával hajmosás után hajvégre kell kenni ezt az olajos készitményt :)

2011. szept. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:

1.16/ l

2. barna, fenékig ér,mindkét oldalt kb. 5 cm rövidebb,2-3 havonta eljárok a fodrászhoz h vágjon az aljából,természetes színű, sampont és balzsamot használok, 2-3 havonta, 1200 körül, minden szerdán és vasárnap, néha pénteken.évente egyszer ha kivasalom,vmi alkalomra ,de az enyém alapból egyenes,egy kerámiás van itthon, de mondom: nem használom, igen vannak :hajgumi, csat, minden nap használom őket, kivéve azokon a napokon ,amikor leengedem, sok van belőlük, de amikor reggel sietek, akkor mind elbújik :D ha arra járok, és megtok vm jót, meg erőset, akkor veszek:)

2. nem, csak szempillaspirált használok, de azt is nagyon vékonyan...hetenete egyszer használok bőrradírt, általában,akkor járok kozmetikushoz, amikor a szemöldököm "megcsinálja", akkor megyek amikor már szükséges, nem járok szoliba,mire való a nyár? :D mivel hajlamos kiszáradni a bőröm, ezért néha bekenem arckrémmel, gyantával

3 nem, van körömápolóm, már nem is tudom mi a neve, olyan átlátszó..

Na, milyen?

Ha már válaszoltam értékelnéd?

2011. szept. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

1. 22/L


2.

Haj:

Sötétbarna, a teteje és az egész alsó rétege inkább fekete, 122 cm hosszú, combközépig ér.

Természetes hullámos/göndör, az alja egyenesre van vágva, de ez a textúrájából adódóan nem annyira látszik.

Itthon vágom magamnak a végét.

Éppen növesztem le a 3,5 évvel ezelőtti festést. A felső rétege volt padlizsánra festve, de a szín kikopott, úgyhogy ott 1 árnyalattal világosabb barna a hajam. Ez kb. hátközéptől-deréktól lefelé van. Nem feltűnő amúgy.

Folyamatosan próbálok ki új termékeket, de amik bejöttek és rendszeresen használom: Dulgon kids sampon, Garnier Fructis Tápláló ápolás balzsam, Garnier Natural avokádós balzsam, Wella pro Series Repair balzsam. Ezen kívül még kókuszolajat használok rá.

2-3-4 naponta mosok hajat, attól függ épp megyek-e valahová.

Nem használok ilyeneket, csak hajszárítót télen. Rowenta márkájú, 2000W, ionos és hideg levegős. 6000 vagy 6500 Ft volt.

Rengeteg kiegészítőm van. Sok különböző fajtájú hajgumi, francia csatok, hullámcsatok, hajtűk, kontytűk, kontyra való ilyen fém keretes cucc (amibe sajnos a hajam fele sem fér bele, úgyhogy nem nagyon használom), hajráfok, hajpántok, csipeszcsatok, alkalmi hajba valók, ilyen kis rugószerűségek amiken strasszos dísz van és úgy kell beletekerni a feltűzött hajba, hairagami, kontykészítő bigyók, stb. A legtöbbet a pálcikaszerű kontytűket használom, többségük saját készítésű, mivel mindenhol szinte csak a műanyagokat árulják, nekem meg fa kell. Mindig veszek 1-1 kiegészítőt, úgyhogy ez sok idő alatt gyűlt össze. Amúgy nem költök rájuk túl sokat.


Arc- és bőrápolás:

Ha elmegyek otthonról sminkelek. Használok: alapozót és/vagy korrektort, púdert, szemhéjfestéket, szemceruzát, szempillaspirált, szájfényt. Nem szoktam erősen sminkelni, inkább a természetes és nem túl feltűnő színeket kedvelem.

A dm-ben és Rossmannban vásárolok legtöbbet. Gyakran járok mindkettőbe, ha épp megtetszik valami és megengedhetem magamnak megveszem. De inkább az olcsóbbak közül válogatok. Nagyon szeretem pl. az Essence cuccokat, szerintem az árukhoz képest nagyon jók. De vannak drágább dolgaim is, mint a szempillaspirálom, ami Maxfactor False Lash Effect Fusion. Igazából az elmúlt pár hónapban kezdett el jobban érdekelni a sminkelés, úgyhogy több sminkcuccot vettem ezalatt, mint előtte 5 év alatt. XD

Az arcomra használok bőrradírt, szemfesték lemosót, tonikot és egy hidratáló krémet. A fent említett drogériákból szerzem be, és ezekből sem a legdrágábbak választom. Egyébként mindig váltogatom őket, újabbakat próbálok ki folyamatosan.

Nem járok se szoláriumba se kozmetikushoz.

Nem használok testápolót, de néha bekenem a könyököm és a sarkam. Télen a kezem szoktam krémezni, viszont azt sem rendszeresen.

Gyantázni és borotválni is szoktam. Csak borotválásnál használok zselét, azon kívül semmit.


3. Nem járok. Magamnak mindig levágom, reszelem, néha polírozom a körmeimet. Legtöbbször festve is vannak egyszínűre, max egy kis csillámmal feldobva.

2011. szept. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

19/L


természetes barna, rövid hajam van. egyik oldalt félig felborotvált, másik oldalt valamivel hosszabb. minden reggel megmosom, megcsinálom, beállítom magamnak. fodrászhoz 3 hetente járok pontosan azért, mert rövid. 1000 Ft-ért vágja. magamnak hajvasalóval, hajformázó porral állítom be. a hajvasalóm Remington.


sminkelni nem szoktam, szerencsére szép bőröm van, amit reggel-este kenek arctonikkal, arctisztítóval. csak púdert, alapozót szoktam használni a halvány szeplőim miatt.

szoláriumba, kozmetikushoz nem járok. magamnak szőrtelenítek epilátorral és borotvával.


manikűröshöz sem járok. a körmömet mindig nagyon rövidre levágom. különösebben nem ápolom a kezemet.

2011. szept. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

1.Korod,nemed 20/L


2.Hajápolás: milyen színű és hosszú a hajad? Lapocka alá érő sötétszőke/világosbarna. Milyen a fazonja? Oldalfrufru, hátul hosszúra hagyva. Fodrász készíti a hajad vagy otthoni készítésű? Évi 2* fodrász vág belőle, de amúgy otthon, magamnak formázom. A színe természetes,festett vagy melírozott? Természetes. Mit használsz rá?(hajpakolás,sampon,balzsam,spray,stb.) Sampon+balzsam, semmi egyéb. ha fodrászhoz jársz: milyen gyakran? Évi 2. Mennyi pénzt szoktál költeni rá? 4000/alkalom. Milyen gyakran mosol hajat? Heti 2* Szoktál-e használni hajvasalót, kreppelőt, hajsütőt vagy valami mást? Igen. Milyen gyakran, milyen márkájút és mennyibe került? Remington, fogalmam sincs, és heti 1* Vannak-e kiegészítőid? (hajgumi, csatt,hajráf,stb.) Csak hajgumi. Milyen gyakran használod őket, mennyi van és mennyit költesz rájuk? Naponta (pl. fürdéshez/tanuláshoz), évi max. 200 forintot.


2.Arc-és bőrápolás


Szoktál-e sminkelni? Igen. Ha igen, mit használsz, milyen gyakran? Heti 1-2*, Beautycycle termékeket. Honnan szerzed be a kozmetikumokat, milyen gyakran és mennyit költesz rá? Neten rendelem, ajándékba kapom. Használsz-e az arcodra valamit?(bőrradír,krém,stb) Arctej+tonik+heti 1* radír. Honnan szerzed be és mennyiért? Ugyanonnan, ajándékba. Jársz kozmetikushoz? Nem. Szoláriumba jársz? Nem, mert tilos az anyajegyeim miatt, és egyébként is csúnya a szolizott bőr. Használsz-e testápolót,testpermetet vagy egyebet? Testpermetet. Mivel végzed a bőrödön a szőrtelenítést? Epilátor.


3.Köröm Jársz-e manikűröshöz, és ha igen, milyen gyakran? Igen, 4 hetente. Milyen körmöket szoktál csináltatni? Nagyon kicsi, francia műköröm, olyan, mintha igazi lenne. Mivel ápolod a körmeidet és a kezedet? Semmi egyébbel.

2011. szept. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
47%

1. 18/L

2. Hajápolás: Most szőkés barna és félhosszú. Átmenetes. Fodrászhoz járok. Festett. Head and shoulders-el mosok hajat. Fodrászhoz fél évente /de ez is változó/ 2-3ezer forint. 3 naponta. Néha használok hajvasalót illetve hajsütőt. Márka: babyliss. Sok kiegészítőm van. Mindennapos használat.

Arc és bőrápolás: Szoktam sminkelni. Maybelline alapozó, oriflame szemceruza és avon szempillaspirál. Össz-vissz 3-4 ezer forint és nem túl gyakran az alapozó fél évig tuti kitart. Arcomra szigorúan kozmetikus által ajánlott kátrányos szappant használok illetve Clean andClear arctonikot DM, Rossmann. Havonta 1x járok kozmetikushoz kezelésre illetve szemöldök szedésre /gyanta/. Nem járok szoliba. Testápoló Garnier. Szőrtelenítés: borotva félek az epilátortól:D Utána testápolóval kenem be.

Köröm: Nem járok egyéni ok miatt ezt nem fejteném ki:/

Remélem nem hagytam ki semmit:D

2011. szept. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
72%

1.Korod, nemed 14/Lány


2. Hajápolás: milyen színű és hosszú a hajad? Szőkésbarna,kb ilyen hosszú : [link] 5 cm-el lehet h rövidebb..

Milyen a fazonja? Természetes egyenes, nem vasalom.(néha az alja behullámosodik)

Fodrász készíti a hajad vagy otthoni készítésű? Otthoni.: ) utálom a fodrászt ,mindig elrontotta a hajam.

A színe természetes, festett vagy melírozott? Természetes.

Mit használsz rá?(hajpakolás, sampon, balzsam, spray, stb.) Garnier Fructis, Stella Vitastyle haj kiegyenesítő spray(ezt szoktam fújni az aljára ,hogy ne hullámosodjon be)

ha fodrászhoz jársz: milyen gyakran? nem járok ,mindig elrontja ,de ezt már írtam úgy hogy inkább nem főleg ,hogy most növesztem.:DD

Mennyi pénzt szoktál költeni rá? 3500ft max.

Milyen gyakran mosol hajat? 2 naponta (Hétfő, szerda, péntek, vasárnap, kedd, csütörtök, szombat körforgás])

Szoktál-e használni hajvasalót, kreppelőt, hajsütőt vagy valami mást? Hajsütőt, néha.

Milyen gyakran, milyen márkájút és mennyibe került? Hetente egyszer kétszer. Remington 13.000ft.

Vannak-e kiegészítőid? (hajgumi, csatt, hajráf, stb.) hajpánt (1 fekete) hajgumi egy csomó, hullámcsat.

Milyen gyakran használod őket, mennyi van és mennyit költesz rájuk? napi szinten.


Szoktál-e sminkelni? Suliban nem, hétvégén, ha megyek, valahova akkor általában igen.

Ha igen, mit használsz, milyen gyakran? Max Factor alapozó, Maybelline szempillaspirál, Rimmel London púder.

Honnan szerzed be a kozmetikumokat, milyen gyakran és mennyit költesz rá? Drogéria (DM,Rossmann)

Használsz-e az arcodra valamit?(bőrradír, krém,stb) Garnier Morning Energy arcradír.

Honnan szerzed be és mennyiért? Drogéria (Dm,Rossmann) 2000forint alatt.

Jársz kozmetikushoz? Nem járok.

Ha igen, mit csináltatsz és milyen gyakran? -

Szoláriumba jársz? Nem.

Ha igen, milyen gyakran? -

Használsz-e testápolót, testpermetet vagy egyebet? Testpermet: igen, Testápoló: igen (avon naturals)

Mivel végzed a bőrödön a szőrtelenítést? Borotva.

Mit használsz hozzá? (bőrnyugtató krém, zselé, stb) semmit, eddig nem volt semmi baja .


3.Köröm Jársz-e manikűröshöz, és ha igen, milyen gyakran? Néha, kivételes alkalmakkor (Esküvő, szülinap stb.)

Milyen körmöket szoktál csináltatni? Francia köröm a kedvencem.: )

Mivel ápolod a körmeidet és a kezedet? Kéz-láb krém.

:)

2011. szept. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%

16/L


Hosszú sötétbarna hullámos, mell alá ér. Nem járok fodrászhoz, frufrut és töredezett hajvégeket magamnak vágom. Feketére szoktam festeni, utoljára tavasszal lett befestve, mostanra kikopott. Amúgy Loreal Casting Creme Gloss-t használok.

Sampon meg balzsam jelenleg Gliss Kur Shea Cashmere, DM-es Balea hajvégápoló, Kallos Latte vagy Gliss Kur Ultimate Repair hajpakolás és használok még szárazsampont.

Két-háromnaponta mosok hajat. Hajvasalót néha használok, de teljesen soha nem egyenesítem ki a hajam. Imetec Bellissima máskájú, 7ezer volt azt hiszem.

Ócska 100 forintos hajgumijaim meg hajpántjaim vannak, néha használom őket, bár általában ki van engedve a hajam.


Szoktam sminkelni ha kedvem van hozzá, elég ronda vagyok amúgy, szóval nem segít. Általában DM-ből vannak a sminkcuccaim, nem használok sokat, 3havonta 1-2 ezres, ha valami elfogyna. Púder, tus, szempillaspirál, szemceruza, pirosító, ajakápoló. Márkájuk Alverde, Maybelline vagy Manhattan.

Alverde Clear arclemosót, tonikot, arckrémet és arcradírt használok. DM saját natúrkozmetikum márkája, darabja 700-1000 forint között.

Nem járok kozmetikushoz meg szoláriumba se. Testápolót ritkán használok, változó.

Van egy Gillette Venus Embrace borotvám és egy Philips epilátorom. Gyantából X-Epil cukorgyanta. Hintőport vagy Sudocreamet használok utána.


Körmeimmel nem csinálok semmit.


Eddig föl se tűnt, mennyi minden :D

2011. szept. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%

1. 19/L


2. Természetes barna, hosszú, évente kb 2, 3 alkalommal vágatom fazonra és a töredezett részeit le egy közeli olcsó fodrásznál. Hébe-hóba rámjön, hogy befestem színezővel, de az utóbbi időben már nem. Hajat 2szer mosok egy héten, 2 féle samponnal, plusz balzsam és hajhab. Ha kiegyenesítem a hajam, azt csak hajmosás után szoktam, Babyliss hajvasalóval, már régen vettem, de olcsóbb árkategóriás volt.

Ha besütöm a hajam azt naponta kell, mert nagyon elalszom, Remington hajvasalóval amit azt hiszem 3000ért vettem egy becsődölt elektronikai bolt végkiárusításán.

Néha még becsavarom a hajam anyukám régi cuccaival ha nincs időm reggel besütni a hajam.

Ha lusta vagyok bármit is csinálni a fejemmel fel szoktam tűzni kínai pálcikákkal(amit mindenki agyondícsér, pedig max 200Ft volt) vagy ceruzával:D Van még két hajcsatom, de inkább itthonra hordom.


3. Naponta sminkelek, az alapozót AVONból veszem, 2-t használok belőle egy évben. A többi sminkterméket a közeli drogériából vagy internetről szerztem + ajándékok, momentán nem tervezek bármit is venni jódarabig, úgy érzem mindenem megvan.

Az arcom Doliva krémmel kenem, 3000Ftba kerülhetett, ezen kívül csak bőrgyógyász által felírt termékeket használok(magisztrális krémek párszáz Ft). Kozmetikushoz, szoláriumba nem járok, testápolót kb évente 2szer használok szőrtlenítés után ha eszembejut. Szőrteleníteni borotvával vagy patronos gyantával szoktam, bőrnyugtatókat nem használok.


3. Manikűröshoz nem járok, van pár bevált körömlakkom, de azokat is inkább hétvégén használom, mert a munkámhoz nem lehet. Reszelni szoktam őket, a kezemre magisztrális krémet használok.

2011. szept. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
20:06 mindenkit értékelek, csak elég sokat kell elolvasnom :) A tiédben az tetszik, hogy természetesnek tűnsz a válaszaid alapján, és ez jó :) 16 évesen ápolod magad, ez is plusz pont :)
2011. szept. 21. 21:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!