Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szépségápolás kérdőív. Ha van...

Szépségápolás kérdőív. Ha van egy kis időd, válaszolsz?

Figyelt kérdés

Érdekelne mások mennyi időt/pénzt/energiát áldoznak a külsejükre, ezért kérlek, ha van kedved, töltsd ki :) Előre is köszönöm!


1.Korod,nemed


2.Hajápolás: milyen színű és hosszú a hajad? Milyen a fazonja? Fodrász készíti a hajad vagy otthoni készítésű? A színe természetes,festett vagy melírozott? Mit használsz rá?(hajpakolás,sampon,balzsam,spray,stb.) ha fodrászhoz jársz: milyen gyakran? Mennyi pénzt szoktál költeni rá? Milyen gyakran mosol hajat? Szoktál-e használni hajvasalót, kreppelőt, hajsütőt vagy valami mást? Milyen gyakran, milyen márkájút és mennyibe került?Vannak-e kiegészítőid? (hajgumi, csatt,hajráf,stb.) Milyen gyakran használod őket, mennyi van és mennyit költesz rájuk?


2.Arc-és bőrápolás


Szoktál-e sminkelni? Ha igen, mit használsz, milyen gyakran? Honnan szerzed be a kozmetikumokat, milyen gyakran és mennyit költesz rá? Használsz-e az arcodra valamit?(bőrradír,krém,stb) Honnan szerzed be és mennyiért? Jársz kozmetikushoz? Ha igen, mit csináltatsz és milyen gyakran? Szoláriumba jársz? Ha igen, milyen gyakran? Használsz-e testápolót,testpermetet vagy egyebet?Mivel végzed a bőrödön a szőrtelenítést?Mit használsz hozzá? (bőrnyugtató krém, zselé, stb)


3.Köröm Jársz-e manikűröshöz, és ha igen, milyen gyakran? Milyen körmöket szoktál csináltatni? Mivel ápolod a körmeidet és a kezedet?


Tudom, rengeteg kérdés, de köszönöm annak aki válaszol :)


2.Arc-és bőrápolás


2011. szept. 21. 19:19
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:

1. Nő/18


2. világos szőke,vállig érő(sajnos),tépett, oldalt fufrus.Fodrász vágja, én festem.Festett és hajvégápolót(avonos).Kb félévente megyek fodrászhoz:S

Havonta kell festéket vennem ugyh összességében sok pénz elmegy a festékre.

Minden másnap megmosom mert csak frissen mosottan néz ki jól.

Régebben rendszeresen vasaltam, vagy hullámosra sütöttem, de eléggé megsínylette a hajam ugyh ma már nm használok ilyeneket, csak ha buliba megyek.

Csatok, gumik, virágok, hajpántok, attól függ milyen ruha van rajtam és ha megy hozzá akkor simán:D


3.Mindennap sminkelek, kivéve ha egésznap otthon vagyok és kise teszem a lábamat.Alapozó,púder,tus, szemceruza,rúzs,szempillaspirál.Rossmanból,dm-ből,avonból.Akkor veszek új dolgokat, ha a régiek elfogynak, szóval nm túl gyakran.Általában akciósan szerzembe őket, pl nem adnék ki több ezret egy szempillaspirálért.Az arcomra csak arctisztító tonikot meg néha bőrradírt.Kb a kozmetikus is félévente.Arctisztítás,szemöldökszedés,esetleg kar,hónalj,bajusz gyanta.Szoliba nm járok, nyáron ugyis lebarnultam.Télen meg akkor inkább barnítókrémet használok.Általában porotválom a lábamat, nagyon ritkán epilálom.A karomat epilálom vagy gyantázom.A hónaljamat is borotválom.Intim helyen is borotva a legegyszerübb:D


4.Nem járok műkörmöshöz(mert nincs rá pénzem), kifestem magamnak.

2011. szept. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:

18/l


vörös színű hajam van, ami váll alá ér, néhány centivel(régen derékig érő hajam volt, de nagyon megbántam, hogy levágtam) Oldalfrufrum van. Otthon vágom, saját magamnak a hajamat. 3 havonta festem, anyukám segítségével. Egy doboz hajfesték 800 ft, de az én hajamra kettő kell. Hajat 2-3 naponta mosok. Nem használok hajvasalót, mert alapból egyenes a hajam, régen hajgöndörítőt használtam, de hamar kidobta a hullámokat, és ismét egyenes lett, ezt meguntam, szóval hagyom a francba. Hajgumijaim azok sima feketék, van masnis hajcsatom, imádom azokat. Mindennap használom ezeket a kiegészítőket, ritka az, amikor kiengedem a hajam.


Szoktam sminkelni, csak tust használok. Amikor elfogy, akkor veszek csak, 500 ft adok ki érte. Az arcomra krémet nem használok, mert gyógyszert szedek, ami segít eltüntetni a pattikat. Ezt a bőrgyógyászaton írják fel Nem járok kozmetikushoz, szoliba sem. Nem használok testápolót. Borotválni szoktam, de nem használok hozzá krémet.


Nem járok körmöshöz se, mivel sajnos rágom a körmöm. A műköröm idegesítene, de a lábujjaimon ki szoktam festeni a körmeimet, amikor unatkozok.

2011. szept. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Hű, de gyors voltál, köszönöm szépen a válaszaidat, nagyon szimpatikusak, és van amiben egyezünk is :) Viszont irigyellek hogy magadnak csinálod a körmeidet, én rettentő béna vagyok hozzá :P
2011. szept. 21. 19:34
 4/38 anonim ***** válasza:

1.

szőke, vállig érő

elől kissé tépett, hátul hosszabb

fodrász

természetes színű

sampon:alpecin c1 koffein smapon, syoss balzsam, avonos hajspeay

6-8 havonta járok fodrászhoz

Kb. 3000 Ft

naponta mosok hajat

hajvasalót használok minden nap, technostar márkájó, kb. 3000 ft volt

Nem használok kiegészítőket, csak itthon fogom össze a hajam hajgumival (összesen 300 ft)


2.

csak szájfényt használok minden nap, Sossmannos termékek, 2 havonta 600 Ft

Arcradírt és tonikot használok

Rossmann, mind a kettő kb. 1000-1000 Ft

nem járok kozmetikushoz

szoliba nem járok

testápolót használok

borotvával végzem a szörtelenítést


3.

nem

körömápolós szintelen lakkot használok, Nivea kézkrém

2011. szept. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
Egyébként 18L.
2011. szept. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Második válaszoló: köszönöm neked is a választ! Elárulod a nevét a gyógyszertári kenőcsnek amit használsz?
2011. szept. 21. 19:36
 7/38 A kérdező kommentje:
Kedves harmadik válaszoló! Köszönöm neked is a válaszokat. A samponról amit használsz, még csak nem is hallottam :D
2011. szept. 21. 19:38
 8/38 anonim ***** válasza:

17L


1. hátközépig érő, fokozatosan, lépcsőzetesen tépett, ritkított, oldal választékkal hordom (bár inkább már a közép választék fele hajlik), elöl az államig ér. eredetileg szőkésbarna, de most sötétbarnára van színezve, nemsokára kikopik. én szoktam magamnak minden nap itthon megcsinálni.

hajbalzsamot, spray-t és pakolást is használok rá, hogy ne töredezzen és szép fénye legyen. kb havonta-2 havonta megyek fodrászhoz, a végét visszavágni, ez kb 7 ezer forintba kerül. ha színeztetek / festetek is akkor 10 ezer körül van.

2-3 naponta mosom a hajam, időtől és az állapotától függ.

hajvasalót szoktam használni, szinte minden nap, hol egyenesre vasalom,hol behullámosítom vele. Remington márkájú, még évekkel ezelőtt vettem, azt hiszem,hogy 16 ezerbe került.

rengeteg hajgumim van, meg hullámcsattom mert ezeket mindig elhagyom:) általában olyan színűeket veszek, mint a hajam, hogy ne látszódjon annyira, de persze vannak különlegesebb színek is (vagy pl virág van rajta), amiket bizonyos ruháimhoz teszek a hajamba. van pár hajpántom is, ritkán hordom már őket. általában suliban kibontva van a hajam, de nap végére már idegesít, így minden nap össze szoktam fogni. fogalmam sincs mennyit költök rá, nem sokat. már elég rég vettem pl hajgumikat.


2.igen, szinte minden nap sminkelek (persze, ha csak boltba megyek akkor nem. ha programom van / suli akkor mindig sminkelek). alapozót, bronzosító púdert, szemceruzát, bézs szemhéjpúdert, nude szájfény és szempillaspirált használok. DM-ben, Müllerben szoktam venni őket, havonta olyan 5 ezret költök rá.

arcomra arclemosó tejet és éjszakai hidratálót használok minden nap, szintén DM & Müller, 3-4 ezer forint együtt a kettő kb. kozmetikushoz nem járok, nincs problémás bőröm.

igen járok szoláriumba (fekvő), heti 2x általában, és vagy 9 vagy 12 percre. testápolót használok, elég sok félém van, felváltva használom őket.

a kezemet epilálom, a többit (a teljes lábam, hónaljam, intim környéket) borotválom. borotvazselét szoktam használni, utána meg bőrnyugtató krémet.


3.járok körmöshöz, 3-4 hetente. zselés körmöm van ( a saját körmömön, nincs hozzáépítve). általában sima franciát szoktam valami kis mintával / kövekkel. vagy most pl. sima egyszínű nude árnyalatú. kézkrémet használok, főleg most, hogy jönnek a hidegebb napok.


:)

2011. szept. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:

18/L


szőke a hajam ( melírozva van, az alapja meg extrahamvas barnával színezve) hosszú,kb mellig érő, nem olyan vastagszálú,de azért nem 2 szál:) kb ilyen: [link]


középen is van elválasztva:)

nagyon sok mindent használok rá:sampon,hajpakolás,kifésülőspray,hajtőemelő..bár ez nem sokat ér

fodrászhoz kb havonta megyek, ez 7000 Ft, de úgy vagyok vele,hogy én a hajamra költök legalább és nem cigire pl..

hajat mosni hetente mondjuk 2x szoktam, általában a hétköznapokon össze van fogva a hajam:) néha szoktam vasalni..kb 2-3 havonta 1x,mert alapból egyenes, hullámosítani viszont gyakrabban..mondjuk 2 hetente,de ez hangulatfüggő..remington mindkettő kütyü:)

hajgumijaim sima H&M-esek..hajpántot nem hordok


szoktam sminkelni, suliba csak szempillaspirál,korrektor,bronzosító,alkalmakkor tust is használok

változó,hogy honnan veszem őket: Mac,L.A Makeup,de a drogériás dolgok is elég jók :) kozmetikushoz kb félévente járok arctisztításra, nincs sok problémám a bőrömmel..szoliba járok, kb 2 hetente 12 percre

testápolót használok minden fürdés után,borotvával szőrtelenítek,mert nincs erős szőröm..

nem járok műkörmöshöz, általában átlátszó körömlakkal van kifestve a körmöm,a lábamon szoktam néha valami színeset kipróbálni..:)

2011. szept. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:

1. 19/L

2. Sötétbarna, mellig érő. Egyenes, van frufrum. Általában otthon vágom a hajam magamnak. Természetes a színe. Dúsító sampont és sprayt használok, szárítás és vasalás előtt hővédő sprayt.

2-3 naponta mosok hajat. Hajvasalót, hajsütőt ritkán használok. Sok kiegészítőm van, újakat ritkán veszek. Csak néha fogom össze a hajam, ill. otthon el szoktam tűzni a frufrum csattal vagy hajpánttal.


3. Szinte minden nap sminkelek, kivéve ha otthon töltöm a napot. Alapozót, púdert, szemceruzát, szempillaspirált naponta használok, szájfényt csak néha. Rossmannban vagy dm-ben veszem a kozmetikumokat, középkategóriás márkák termékeit használom (pl. Maybelline), 10 000 alatt vásárolok pár havonta.

Pattanások elleni krémeket és hidratálókrémet, ritkán bőrradírt használok. Rossmannban, dm-ben, gyógyszertárban veszem őket. Kozmetikushoz, szoliba nem járok.

Testápolót kb. heti 2-3-szor használok. Borotvával szőrtelenítek, nem használok borotvahabot, tusfürdővel borotválom a lábam.


4. Manikűröshöz nem járok, otthon ápolom, lakkozom a körmeimet. Ápoló körömlakkot, kézkrémet használok.

2011. szept. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!