Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szépségápolás kérdőív. Ha van...

Szépségápolás kérdőív. Ha van egy kis időd, válaszolsz?

Figyelt kérdés

Érdekelne mások mennyi időt/pénzt/energiát áldoznak a külsejükre, ezért kérlek, ha van kedved, töltsd ki :) Előre is köszönöm!


1.Korod,nemed


2.Hajápolás: milyen színű és hosszú a hajad? Milyen a fazonja? Fodrász készíti a hajad vagy otthoni készítésű? A színe természetes,festett vagy melírozott? Mit használsz rá?(hajpakolás,sampon,balzsam,spray,stb.) ha fodrászhoz jársz: milyen gyakran? Mennyi pénzt szoktál költeni rá? Milyen gyakran mosol hajat? Szoktál-e használni hajvasalót, kreppelőt, hajsütőt vagy valami mást? Milyen gyakran, milyen márkájút és mennyibe került?Vannak-e kiegészítőid? (hajgumi, csatt,hajráf,stb.) Milyen gyakran használod őket, mennyi van és mennyit költesz rájuk?


2.Arc-és bőrápolás


Szoktál-e sminkelni? Ha igen, mit használsz, milyen gyakran? Honnan szerzed be a kozmetikumokat, milyen gyakran és mennyit költesz rá? Használsz-e az arcodra valamit?(bőrradír,krém,stb) Honnan szerzed be és mennyiért? Jársz kozmetikushoz? Ha igen, mit csináltatsz és milyen gyakran? Szoláriumba jársz? Ha igen, milyen gyakran? Használsz-e testápolót,testpermetet vagy egyebet?Mivel végzed a bőrödön a szőrtelenítést?Mit használsz hozzá? (bőrnyugtató krém, zselé, stb)


3.Köröm Jársz-e manikűröshöz, és ha igen, milyen gyakran? Milyen körmöket szoktál csináltatni? Mivel ápolod a körmeidet és a kezedet?


Tudom, rengeteg kérdés, de köszönöm annak aki válaszol :)


2.Arc-és bőrápolás


2011. szept. 21. 19:19
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, és sampont is természetesen használok:D
2011. szept. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
Nektek is köszönöm szépen a válaszaitokat! Örülök,h ilyen részletesen írtátok le!
2011. szept. 21. 19:45
 13/38 anonim ***** válasza:

1. 16/L


2. hátközépig érõ világosbarna haj, kissé lépcsõsre van vágva, ha fodrászhoz megyek, elkésziti, különben kibontva hordom kinn és összekötve itthon és sportoláskor. Természetes szine van. Nivea pure, korpásodó és sérült hajra/


3. Ha sok a pattanás kevés alapozó, alkamanként sminkelem magam csupán (havi 1x-2x). Avon és oriflame termékeket használok. Ismerõseim terjesztik, katalógust adtak és úgy rendeltem. Használok arctisztitó tonikot (Clean&Clear). Nin cskozmetikus, se szoli. Golyós dezodort, sprayt és parfümöt használok.


3. Saját magam gondozom. Körömfehéritésként citromlevet használok. Köröerõsitésként oliva olajat kenek heti 2x. Állandó az átlátszó körölakk(suli miatt nem szines).

2011. szept. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Uhh, nem tudlak titeket utolérni :D Az előző kommentem a két 19:40-es válaszolónak ment! Azóta két válasz érkezett: nektek is köszönöm a válaszokat, látom sokan készítik otthon a körmüket, bár én is értenék hozzá :D
2011. szept. 21. 19:47
 15/38 anonim ***** válasza:

31 NŐ

Barna, vállig érő, tépett, melírozott fodrász által 2-3 havonta, 5e Ft

Hamvasító sampon, Golf balzsam, hajegyenesítő spray, hajvasaló Remington és ajándék volt, ára 10 ezer Ft körül

3 naponta mosom, hajgumi, csatt csak otthonra, évi párszáz Ft-ot költök rá


Arc, bőr

Smink: DM, Oriflame, Avon. Munkába: alapozó, korrektor, pirosító, púder, szemceruza, spirál, szájfény, persze arclemosó és bőrradír, kb. havi 3-4 ezer Ft

Nincs kozmetikus, szolárium, és borotválkozom 2-3 naponta


Köröm: lakk 3 naponta, ekkor igazítom formára reszelővel, ha nagyon nagy, levágom

2011. szept. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 szamóca.. ***** válasza:

21/L


barna, hátközép alá érő, kicsit tépett oldalfrufruval, természetes nagy hullámok vannak az alján. itthon, én vágom mindig én vágtam, és festem. balea kókuszos sampont és balzsamot használok rá, meg néha ricinusolajat. nem járok fodrászhoz. nem használok ilyesmit, nagyon nagyon ritkán vasalót a frufrumhoz de kb évente egyszer. hajgumim van, meg egy nagy csattom, de nem jellemző, nem költök rá és nem is nagyon hordok max gumit.


szoktam, minden nap. szemhéjpúder, tus, gél-tus, spirál. át amikor elfogy, változó... drogéiákban. Arcomra ilyen bőrtisztító gélt használok csak, tesco, kb 1200 forint. nem járok se kozmetikushoz se szoliba. testpermetem van, néha használom. parfümöt használok. epilálok mindenhol.


nem járok ilyenhez sem. magamnak festem, régen műkörmöt is csináltam. már nem.

2011. szept. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:

17/L


1. barna hajam van,hosszú mell alá ér, viszonylag egyenes, legutoljára nyár elején voltam fodrásznál, inkább magamnak vágom itthon, a végéből. A színe természetes. Tony&Guy kondicionálót használok, hetente , sampon változó: baba, dove főleg

hetente 2-szer mosok hajat, nyáron háromszor. A fodrász kb. 2500-3000. Hajvasalót kétnaponta használok ősszel ill. télen, nyáron nem szoktam vasalni. Bellissima Imetec márkájú a hajvasaló, 3 éve vettem akkor úgy 8 ezer volt.

Vannak hajpántjaim, hajgumiim, de nem szoktam őket használni túl gyakran, leengedve szeretem a hajam.


2.Natúr sminket csak: szemceruza, szempillaspirál, korrektor(nagyon karikás a szemem. egyébként viszonylag problémamentes a bőröm. Drogáriákban veszem ezeket)Rossmann, Müller főleg) nem tudom mennyit költök ár havonta, változó kb. 2-4ezer, tehát nem sok. kozmetikushoz sem járok gyakran, 4 havonta kb. szemöldök szedés meg ilyen alap dolgok :) ezt nem tudom már mennyibe kerül. szoláriumba nem járok.testápolót használok, főleg Dove.

szőrtelenítés borotvával, de szeretnék beszerezni egy epilátort is :)


3. nem járok manikürüshöz, néha kifestem a körmöm, ha olyan kedven van, nem túl feltűnő színekkel főleg

2011. szept. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

16/L


2, Barna, kb mellig érő. Hullámos. Magamnak szoktam levágni, de azért néha fodrászhoz is járok. Nem festett. Samponnéha balzsam. Kb 4 naponta mosok hajat. Ritkán vasalom, havonta 1-2-szer. Hu, fogalmam sincs milyen márka, kb 7000 Ft volt, 2 éve vettem. Hajgumim van jó sok, pár hullámcsat és 2 hajpánt. Hajpántot csak nagyon ritkán használom, mostanában a csatokat se.


3, Nem, csak korrektort használok, ha van valami pattanásom, azt eltüntetem vele. DM-ben vagy Rossmanban veszem. Arclemosót és ilyen mitesszer-eltávolítót használok. Tesco-ban vettem (de nem tesco a márkája) Kb 1000 Ft-ért. Járok kozmetikushoz, kb 2-szer egy évben, a mitesszereimet nyomkodja ki. Nem, nem. Epilátorral. Nem használok, illetve néha hintőport.


3, Nem.

Ekcémás vagyok, szóval minden nap kennem kell a kezemet ilyen speciális krémmel.

2011. szept. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

19:35-ös válaszoló vagyok


Nem meglepő, hogy nem hallottál még az Alpecin C1 koffein samponról. Ez egy speciális sampon (eddig csak gyógyszertárban láttam 1800 Ft-ért). Segíti a haj gyorsabb növekedését, valamint a kopaszodás ellen is "véd". Elsősorban férfiaknak ajánlják, de nők is nyugodtan használhatják.

2011. szept. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

1. 19/L


2. középbarna a hajam (természetes)

fodrász vágta fél éve állig érő tépettre, most a lapockám alsó részéig ér. (van/volt oldal frufrum)

sampont használok (időnként kenem ricinusolajjal, vagy olivaolajjal)

kb félévente-évente járok fodrászhoz, mindegy milyen hajat szeretnék, akkor is 1000 ft

2naponta mosok hajat

hajvasalót és hajsütőt kb havonta egyszer használok

hajgumit és hullámcsatot szoktam venni, havonta kb. 200 forintomba kerül. vagy mind a kettőt vagy külön-külön, de minden nap a hajamban van


3. szoktam sminkelni

átlagos nap: alapozó, szempillaspirál

alkalomra: korrektor, alapozó, púder, szemhéjtus vagy szemceruza

partykra: ua. mint alkalom + bronzosító és szemhájárnyaló

több helyről szerzem be a dolgokat havonta kb 5000 ft értékben (mivel nem kell minden hónapban mindent vennem)

krémet is és bőrradírt is használok, mindkettőt anyu veszi nekem (krém 6000 ft, a bőrradírt nem tudom, de vichy, szerintem egységes az ára)

járok kozmetikushoz: egész testes gyantázás, szemöldökszedés, pattanás/miteszer eltávolítás

nem szolizok

ha bőröm megégett, gyulladt vagy bármi baja van, akkor is aloe verát használok rá (testápolónak is ezt használom)

gyantával szőrtelenítek


4.nem járok manikűröshöz, fényesre lepolírozom a körmeimet, a körömágyamat szintén aloeverával ápolom

2011. szept. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!