Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon töredezik és vékonyodik...

Nagyon töredezik és vékonyodik a hajam mit csináljak? (képpel)

Figyelt kérdés

Szia! :)


Eléggé töredezik a hajam, és már nagyon régóta szerettem volna megnöveszteni. Hát végre megnőtt, viszont a vége elvékonyodott, a "teteje" pedig nagyon dús lett. Mivel Lépcsőzetesre volt vágva nyáron a hajam, ezért felül nagyon dús alul nagyon vékony töredezett a hajam.

Igen, igen sajnos vasalom a hajamat de muszáj különben így nézek ki: [link]


Mint ahogy mondtam töredezik: [link]


És elvékonyodtak a végei: [link]


Vasalva viszont picit jobb a helyzet.. nem teljesen de elviselhetőbb .. : (


Ha esetleg levágatnám -úgy, hogy dús legyen a vége is- akkor milyen módszert ismertek amivel hamar megnő megint? (addig nem vasalnám).


Előre is Nagyon Szépen köszönöm az értelmes válaszokat. :)


2011. szept. 18. 17:26
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Ööö...és mennyi idő alatt nő vissza ha levágtom ? :(
2011. szept. 18. 18:22
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha mondjuk félúton a felirat és a vállad között vágatod le, akkor úgy 1 év alatt lesz megint ekkora. De ha levágatod utána is érdemes 3 havonta 1 centit feláldozni, hogy dús maradjon a vége és ne tudjon elvékonyodni.
2011. szept. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi : )
2011. szept. 18. 19:05
 14/19 anonim ***** válasza:

amúgy most ne sértődj meg de pont azért töredezik mert vasalod...?


szerintem úgy is szép hajad van ha nincs kivasalva


látnád csak az enyémet,egy szavad nem lenne


szög egyenes a hajam,viszont a legvége így ki kanyarodik :S


k.rva gáz ....


szerintem te csak vágasd le azt a részt ami már töredezik és ne vasald,ne csinálj vele semmit,csak hagyd nőni


13l

2011. szept. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nagyon szép a hajad, nehogy levágasd!

A vége el van vékonyodva, max. 5 cm-t kell vágatni, de inkább anyukáddal vágasd le egyenesbe, mert a fodrászok mindig tincsenként vágják és ferdén belecsípve az ollóval (nem tudom a pontos nevét) és attól még tépettebb lesz a haj.

Én olívaolajjal kenem, mosás előtt egy órával bekenem a végeit, majd simán megmosom. A fodrász-kellékes boltokban nagyon jó balzsamokat tudnak ajánlani, nekem kb. 1500 Ft-os van, és imádom!

Amúgy nekem tetszik így hullámosan, nem értem minek vasalod.

2011. szept. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) És én is használok amúgy olíva olajat :)
2011. szept. 22. 15:33
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen "eredetibe" a hajad? Nekem tetszik. :) Tudod hányan csinálják meg ilyenre, direkt?


Nekem rövidebb hajam van, és nekem is szokott így állni, csak nekem azért mert elkezd visszagöndörödni, és mert a hajgumi megtöri. :S Amúgy nekem természetes göndör hajam van, de vasalom. Göndören nem szeretem. :S És hogy mit csinálj... hát, fogadd meg az előzök tanácsát, és a fodrásztól is kérhetsz segítséget.


16/L

2011. szept. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
mit meg nem adnék azért ha ilyen hajam lenne
2011. szept. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Jujj, hát köszönöm szépen. Legalább nektek tetszik. : )
2011. szept. 22. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!