Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon töredezik és vékonyodik...

Nagyon töredezik és vékonyodik a hajam mit csináljak? (képpel)

Figyelt kérdés

Szia! :)


Eléggé töredezik a hajam, és már nagyon régóta szerettem volna megnöveszteni. Hát végre megnőtt, viszont a vége elvékonyodott, a "teteje" pedig nagyon dús lett. Mivel Lépcsőzetesre volt vágva nyáron a hajam, ezért felül nagyon dús alul nagyon vékony töredezett a hajam.

Igen, igen sajnos vasalom a hajamat de muszáj különben így nézek ki: [link]


Mint ahogy mondtam töredezik: [link]


És elvékonyodtak a végei: [link]


Vasalva viszont picit jobb a helyzet.. nem teljesen de elviselhetőbb .. : (


Ha esetleg levágatnám -úgy, hogy dús legyen a vége is- akkor milyen módszert ismertek amivel hamar megnő megint? (addig nem vasalnám).


Előre is Nagyon Szépen köszönöm az értelmes válaszokat. :)


2011. szept. 18. 17:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
havi 3 centit vágass vissza rendszeresen
2011. szept. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Jó, de akkor hogyan fog megnőőni? :'( amúgy 14/L
2011. szept. 18. 17:31
 3/19 Niburta ***** válasza:

Nekem is hasonló a hajam. Levágattam a töredezett részt, aztán naponta ettem egy csipet élesztőt és éhgyomorra egy teáskanál almaecetes vizet ittam. Nekem segített. Az almaecet amúgy is nagyon egészséges. A körmeim is fényesebbek lettek. Én befejeztem a hajvasalást, szörnyen tönkreteszi a hajat. Helyette mosás után hagytam megszáradni és egyenesre fésültem és száradásig mindig fésülgettem. Mióta mellőzöm a hajvasalást és a hajszárítást, azóta sokkal szebb a hajam és nem is kell belőle annyit levágni. (Most derékig ér a hajam és szép erős).

Félévente csinálok egy búzafűlé kúrát is, az is sokat segít.

Egyébként az "eredeti" hajad is szép szerintem így enyhén hullámosan.

2011. szept. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

A szöveg fölé kellene levágni a hajad, akkor nézne ki jól a vége. Egyébként mi bajod vele? Szerintem nagyon szép így, hogy nincsen kivasalva! A természetes összhatás a legszebb.. sokkal jobban néz ki szerintem, mint a vasalt.

Egyébként a ricinusolajat ajánlom, sok fejmasszázst, pár csepp rozmaringolajat a samponodba és megfelelő folyadékbevitelt.

2011. szept. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Jujj köszönöm szépen! Most szerintem levágatom egy kicsit, hogy dúsabb legyen, aztán majd meglátom. : )
2011. szept. 18. 17:39
 6/19 A kérdező kommentje:
ööö milyen szöveg felé ? : )
2011. szept. 18. 17:40
 7/19 anonim ***** válasza:
45%
pff jó hülye vagy ha vasalod,más ölne ami neked alapból van
2011. szept. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte leszek. Csak akkor fog rendesen kinézni, ha legalább váll alatt kb. 5 centivel levágatod simára a végét-semmi tépés, fokozatok meg ilyesmi. Attól néz ki ilyen rosszul (bocs), hogy agyon van tépve. Ha levágatnád, akkor biztos, hogy 1000x jobban nézne ki hullámosan is. Így nem érdemes hosszúnak hagyni, mert nagyon nem szép.

A növekedés gyorsítására nincs varázsszer, szedj vitaminokat és ápold rendesen, akkor szépen megnő majd. A vasalás miatt kialakuló töredezésnél az is a legnagyobb probléma, hogy nem csak a vége kezd töredezni, hanem az egész hossza, ami miatt évekbe telhet, mire megint tényleg egészséges lesz. Ha levágod a végét, akkor szebb lesz, de régi vasalások által okozott kár ott maradt a hajon, és hamarabb kezd majd megint törni, mint egy nem vasalt. Le kell növeszteni az egészet sajnos.

2011. szept. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Az utolsó képen a szöveg fölé és akkor egybe lennének a hajvégeid és dúsabbnak nézne ki.
2011. szept. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm szépen, csak nagyon nagyon szomorú vagyok, mert már nagyon régóta szerette volna hosszú hajat, és most ez lett a vége :'( Most lehet megint rövid :'(
2011. szept. 18. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!