Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik az a hajapolo, amitől...

Melyik az a hajapolo, amitől TÉNYLEG nem töredezik a hajam?

Figyelt kérdés

most festett sötétszőke-vilagosbarna a hajam. miutan befestettuk vagattattam belőle,de hiaba apolom,megint törik. kb egy hete lett festve.

nemsokara valtok szőke hajszinre,de nemtudom ,h mivel kellene majd apolnom,h ne törjön majd. amit eddig probaltam,szinte semmi nem valt be. gliss kur festett hajra,szőke hajra garnier,gliss kur hajpakolas. semmi. ugyanugy törik.

valaki tudna ajanlani,akinek tapasztalata is van?


és nagyon szaraz a hajam vege. de a fejtetőnél nagyon könnyen zsirosodik.


2011. aug. 21. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Serical latte hajpakolás fodrászkellékesben keresd.
2011. aug. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

itt közelben nincs sajnos fodrasz..és nem nagyon jarok.

esetleg holnap eltudnek menni,de aztsem tudom h most hogy kellene:D

bemegyek fodraszhoz és mondjam,h adjon nekem olyan hajpakolast? ott is veszem meg? vagy hogy van ez?

nem nagyon vagyok jartas ilyenben

2011. aug. 21. 16:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha rendes a fodrászod, akkor talán következő beszerzésnél vesz neked is.

De ha szőkítve elsz a hajad, szerintem búcsúzz el a hosszától, gondolom vékonyszálú is ráadásul, meg törékeny. Arra nincs csodaszer, csak az olló és a kímélet, se dauer, se festék, hő is csak mértékkel. :S

Serical pakolások nem rosszak, de azért nem csodaszerek. Ha már, akkor inkább a high end márkákat használd, azok azért jobbak, de az áukat is megkérik. Na meg megint vágni kell belőle ha törik, mert csak jobban visszatörik, olyan csodaszer pedig nincs, ami a végeit összeragasztja. Esetleg egy radikálisabb vágás segíthet a dolgon, mert lehet, hogy a vágást elkerülte jó pár töredezett szál, ami azóta még tovább tört. Ha pengével, nyesővel vágták a hajad, akkor keress másik fodrászt, vagy legalábbis kérd meg, hogy csakis éles ollóval közelítsen a hajadhoz. Esetleg melegollós hajvágás, de az is csak kis mértékben segít a helyzeten.

És én a helyedben inkább az eredeti színén gondolkodnék, nem szőkítésben tényleg. :S

2011. aug. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia a Serical crema al latte hajpakolás tényleg nagyon jó!!! netről is tudsz rendelni, ha nem tudsz bemenni fodrászkellékesbe. Haj mosás után pedig tegyél a hajvégeidre kókuszolajat:) garantált a siker:)
2011. aug. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Pl innét is megrendelheted: [link]
2011. aug. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi szépen a valaszokat!

az a helyzet,hogy fodrasztol nem tudok kerni ilyen pakolast,mert itthon unokatesommal szoktam festetni a hajam,aki fodrasznak tanul.

és ..hat azthiszem megis maradok ennel a szinnel es hagyom lenőni a hajam. majdnem egyforma a mostani festett es az eredeti hajszinem:)

rendelni nemhiszem ,h tudnek,mert szlovakiai vagyok.

vagy igy is megkapom?

2011. aug. 21. 21:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Óóó értem. Hát szerintem biztos lehet rendelni ilyet valamilyen szlovákiai oldalról is:)
2011. aug. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!