Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » NAGYON TÖREDEZIK A HAJAM!?

NAGYON TÖREDEZIK A HAJAM!?

Figyelt kérdés

nagyon-nagyon töredezik a hajam, van esetleg olyan "csodaszer" amitől, szép fényes, lesz, és nem fog annyira töredezni??


14/L


2011. aug. 30. 15:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
64%
nem kéne agyonvasalni..
2011. aug. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
1 héten 2x az soknak számít?? egyébként ha nem vasalom ki hajmosás után 1x akkor teljesen kezelhetetlen, és még össze se lehet kötni. :(
2011. aug. 30. 15:57
 3/20 anonim ***** válasza:
64%
szárítsd be
2011. aug. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
úgyse jó. :( már próbáltam, és méginkább száraz lett. :(
2011. aug. 30. 16:54
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Először is szerintem mindenféleképpen le kell vágatni, mert ami már széttört nem áll össze. utána pedig állj le a hajvasalásról, és használj jófajta hajbalzsamot minden mosásnál, attól könnyen kezelhető lesz.
2011. aug. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
oké, megpróbálom. de hajvasalásról nem mondok le. így is csak keveset vasalom, de muszáj.
2011. aug. 30. 17:15
 7/20 anonim ***** válasza:

igen,ahogy az elottem hozzaszolo is mondta,meg kell szabadulni a toredezett hajszalaktol. utana jominosegu balzsam minden hajmosas utan,de csak hajvegekre,mert a fejtetot zsirositja.

figyelj,fiatal vagy meg,nemkell annyira megfelelned mindenkinek! :) vagatas utan ne vasald,hadd noni,es mikor megnott szep hosszura,akk megint elkezdheted vasalni. mert mig vasalod,csak törni fog,törni fog.és nem nő. egyik baratnom is igy volt. aztan lemondott a hajvasalorol,és az eredeti hajara,göndörre valtott. eleinte szokatlan volt,de aztan mindenki mondta,h sokkal szebb igy termeszetesen. hidd el 14evesen nem szükseges igy vasalni meg hasonlok. varj mig16 leszel.hidd el ha visszagondolsz,fogsz örülni,h nem karositottad eddig a hajad. jaj és a vasalastol kesobb hullani fog a hajad:S

2011. aug. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm szépen a válaszodat, megpróbálom nem vasalni. :) És hogyha beszárítom mint ahogy az előbb írták? Az kevésbé károsítja a hajat mint a hajvasaló? :)
2011. aug. 30. 19:33
 9/20 anonim ***** válasza:
használj hővédőt a vasaláshoz,és a hajszárításhoz is. de a vasalást tényleg hanyagolhatod, nekem az vágta tönkre a hajamat, tök rövidre kellett levágni :(
2011. aug. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
hat az a szomoru helyzet,h en nem vasaltam a hajam,hanem mindig szaritottam,es tönkrevagta. es mivel fokozatsra volt vagva,nem egyenletesen tört,igy meg most is van par roncsolt hajszal,amitol a napokban meg fogok szabadulni:) aztan se hajvasalo,se hajszarito,csak szep fenyes,egeszseges haj,persze sok hajapoloval. növesztenem kell!:D
2011. aug. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!