Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » NAGYON TÖREDEZIK A HAJAM!?

NAGYON TÖREDEZIK A HAJAM!?

Figyelt kérdés

nagyon-nagyon töredezik a hajam, van esetleg olyan "csodaszer" amitől, szép fényes, lesz, és nem fog annyira töredezni??


14/L


2011. aug. 30. 15:46
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Egyébként utolsó válaszoló nekem is lépcsőzetes a hajam, sőt elöl, kicsit rögidebb és ezért, ha nem csinálok vele semmit, még összefogni, de lehet, de egyébként hosszú hajam van, a vállamtól mérve lefelé még 10-20 cm. :)
2011. aug. 31. 11:14
 12/20 anonim ***** válasza:
44%
Szia.Én is egyet értek,vágass belőle.Szerintem nem kell arról a 2 alkalomról lemondani,hogy vasald.Használj rá töredezett hajra való balzsamot,és kezelhetetlen hajra való sampont.Nekem az Avonból vannak ezek a termékek.Kipróbáltam ezt a másik terméket a többi mellé és nagyon hatásos. [link] Segít,hogy sokkal tovább maradjon egyenes,hővédő is egyben és puhává,csillogóvá,egészségessé teszi.:D Remélem segítettem.
2011. aug. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
köszönöm, sokat segítettetek ! :)
2011. aug. 31. 16:55
 14/20 anonim ***** válasza:

Nem olvastam az előbbi hozzászólókat, de kettőt tehetsz. Én minden nap vasalom a hajam, és nagyon csúnya volt, de ezek sokat segítettek.

Napi minimum 2 liter ásványvíz. (Igen, még a hajadra is hatással van a folyadékbevitel.)

Valamint ez a két készítmény nagyon-nagyon jó:

Ez drágább, olyan 2000 Ft körül van, de kb egy-két hét alatt látványos eredménye volt (bocsi, nem találtam nagyobb képet):

[link]


Ezt folyamatosan használd, lassabban hoz eredményt, de szerintem az lenne a legjobb, ha vágatnál belőle és ezt használnád: [link]


Mindkettőt a dm-ben vettem. És minden hajmosásnál használj balzsamot. Talán sampont is váltanod kellene, ami táplálja a hajadat (ha nem hajlamos a zsírosodásra).

2011. szept. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon aranyos vagy! De sajnos nekem olyan a hajam, hogy a hajtőnél nagyon-nagyon zsírosodik a hajvégeknél pedig nagyon-nagyon száraz. :(
2011. szept. 1. 18:42
 16/20 anonim ***** válasza:

A legutóbbi vagyok.

Nyugi, nekem is ilyen. =) Én azt csinálom, hogy samponnak Head & Shoulderst használok. Tudom, hogy korpa ellen van, de szerintem erre is jó, legalábbis nekem bejött. Szerintem, ha nem tudsz jobbat, próbáld ki!

2011. szept. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Ki próbálom! :)
2011. szept. 2. 13:43
 18/20 anonim ***** válasza:
38%
2011. szept. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
kösz, ezt énis megtudtam csinálni :) :(
2011. szept. 2. 14:19
 20/20 anonim válasza:

Szerintem ne mondj le a hajvasalóról! Nekem is olyan a hajam mind neked:) Ha hajmosás után nem szárítom meg és nem vasalom ki akkor...hűha:) De hajszárítót kicsi fokozaton használom és a hajvasalót is csak heti egyszer. De a leggfontosabb,hogy előtte ezt használom-->

[link]

Nem volt drága és nagyon használ:)

2012. jan. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!