Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok/nők! Ti milyen gyakran...

Lányok/nők! Ti milyen gyakran mossátok a hajatokat?

Figyelt kérdés
Nekem eléggé vékony szálú, és száraz a hajam,(régebben vasaltam) de mosás utáni másnap már elég kényelmetlen, zsírosodik. Szóval 2naponta kell mosnom. Az most más téma, hogy éppen le is van nőve, így még rosszabb. Ti hogy vagytok vele? Kort is légyszi. 15/L
2011. júl. 30. 10:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
73%
Naponta, nekem is nagyon bezsírosodik, és nem engedhetem meg magamnak az elhanyagolt hajat. Nálam nem segített, amikor "hanyagoltam" a hajmosást.
2011. júl. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
2011. júl. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
73%
Hetente kétszer mosom meg a hajam, a hajmosási napon van az,hogy már látszik rendesen,hogy zsíros,de olyankor nem megyek sehova. Ha pedig tudom,hogy el kell menjek megmosom előtte. Régen minden nap megmostam,mert fú...mit fog gondolni a pasim,ha nem frissen van mosva a hajam(hülye felfogás tudom). Nagyon hamar töredezett a hajam,nem bírta,amúgy is vékony szálú,és hiába kentem bármivel. Mióta csak hetente 2-szer,max 3-szor mosom nem kell sűrűn járjak fodrászhoz, mert 3napig nagyon szép a hajam. Nekem hirtelen zsírosodik be..:S
2011. júl. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
82%

Szerdán és vasárnap szoktam hajat mosni. Most, hogy nyár van, néha csúszik egy kicsit. Régebben nekem is nagyon zsíros volt a hajam, de elkzdtem használni ezt:


[link]


Dm-ben szoktam venni, nagyon jó!

2011. júl. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
És mi van akkor ha a zsírosodás mellett még száraz, töredezett, vékony szálú is a hajam? Általában miután megmosom elég száraz.
2011. júl. 30. 11:27
 16/22 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a válaszokat! :)
2011. júl. 30. 11:28
 17/22 anonim ***** válasza:
46%
Én mostanában hetente egyszer mosom, nekem igazából nincs nagy jelentősége, mert sportolok, és ahogy leizzadok azonnal tönkremegy a frizurám. Ezért szinte mindig össze van fogva. Annyira nem is zsírosodik, csak az utolsó 2-3 napban szokott gáz lenni. Nyilván ha van valamilyen esemény, vagy olyan helyre megyek, akkor én is megmosom kétszer.
2011. júl. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
én megvárom az öntisztulást. kicsit undi de most minek mossam? ugyis bezsírosodik nem? büdös nem lessz meg semmi hát akkormeg. az öntisztulás után pedig szép lesz :)
2011. júl. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
46%

A 3. napon mosom meg mindig a hajam. Akkor már egy kicsit zsíros, de kibírható.

19/L

2011. júl. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 12:41

Az öntisztulás, nem 3 hónapig tart??

2011. júl. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!