Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyen melegben is annyiszor...

Ilyen melegben is annyiszor mossátok a hajatokat, mint máskor? Nem fülled be hamarabb? Vagy csak én küzdök vele naponta? 16/L

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Dede, nálam is ez van. Mondjuk nekem elég hosszú hajam van és általában fel van gumizva, vagy csatolva de iszonyú melegem van még így is néha. És nálam is befülled, sőt sokkal hamarabb is zsírosodik. Szóval gyakrabban mosom, mint általában.
2010. júl. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én most is háromnaponta mosom, vagy 2 ha valami különösebb dolgom van. élhosszú hajam van, nem zsírosodik hamarabb. 19L
2010. júl. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hátközépig érő hajam van, én is többször mosom. Egyszerűen nem lehet kibírni ezt a kánikulát... De jól is esik mindig a hajmosás. Igazi felfrissülés. :)

15/L

2010. júl. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem amugy is eleg hamar zsirosodik a hajam ,hetente 2 szer meg kellet mossam , de most mar 2-3 naponta muszaly megmosnom mert szinte csepeg anyira zsiros .. pedig nem is olyan nagyon hoszu .. a vallam alatt 10 centivel van
2010. júl. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyakrabban mosom, mert már a hajmosás utáni második napon úgy néz ki, mint máskor (amikor nincs ilyen meleg) a hajmosás utáni harmadik napon. Szval egy nappal hamarabb mosom.
2010. júl. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!