Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen rendszeresen mossátok...

Milyen rendszeresen mossátok a hajatokat? Ha többször mosnám, ártana neki valamit?

Figyelt kérdés

SZóval, Én általában egy héten egyszer mosok hajat, általában vasárnaponként, de néha szombat.

És kibírja az egész hetet bárhova megyek is, csütörtökön még néha olyan mintha frissen lenne mosva, de aztán csütörtökről péntekre már kissé látszik, hogy zsíros.Pedig, mint mondtam csüötrtök még nagyon szép. Az a kérdésem, hogy egy napot lehet késleltetni valahogy? vagy ha áttérek arra, hogy innentől szerdán, illetve vasárnap mosom meg, akkor attól sokkal joban fog zsírosodni? Annyi választ olvastam már, valaki szerint roncsolja a hajat, valaki szerint nem....és már nem tudom:S

A másik kérdésem, picit eltér a hajmosástól, de akinek olyan haja van, hogy csak alul göndörödik, az mit kezd vele?:S MErt egyszerűen sehogy sem áll, kipróbáltam sokmindent.


A válaszokat előre is köszönöm:)

16/L


2011. ápr. 25. 11:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Minél sűrűbben mososd,annál jobban zsírosodik és korpásodik. Ha különféle balzsamokat is használsz,akkor még rosszabb lesz a helyzet.

Én kéthetente mosom,és nem zsíros a hajam.

2011. ápr. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
szia...én 3-4naponta mosok, megesik h 5..minnél gyakrabban teszed, annál hamarabb zsírosodik.. 3-4-5 naponta elég ha mosod.. attol függ milyen helyeken jársz (dizsi, füstös helyek)
2011. ápr. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én hetente egyszer mosom, és én is azt hallottam, hogy a sokszor mosod, zsírosabb lesz.
2011. ápr. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszokat:)

:S Első, de jó neked:D Régen én is kéthetente mostam, de iskolába nem bírta ki úgy a hajam, szóval rátértem az egy hetesre, de így is nehezen bírja pénteken már:S:S

És ezért nem tudom, hogy mi legyen.

Második válaszoló:D Hát csak iskolába járok, utána meg néha sétálunk az utcán, ahol éek város nem nagyon szennyezett a levegő, szóval szerintem nem annyira árt neki:)

De lehet átkell térnem az 5 nap utáni mosásra :/

2011. ápr. 25. 11:13
 5/11 A kérdező kommentje:

3. válaszoló:)

ÉS neked egész héten kibírja a hajad?:O

Vagy csak addig amíg dolgozol/Suliba jársz

2011. ápr. 25. 11:14
 6/11 anonim ***** válasza:
3. vagyok, nekem már hétévége fele zsírosodik, de nem akarom gyakrabban mosni, mert nagyon kévés van, és mosás után fésülködés közben mindig rengeteg kihullik.
2011. ápr. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
3. válaszoló.Az én hajam is így zsírosodik kb:) A hajhullás miatt viszont nem lehet, hogy vitaminhiányod van?:O
2011. ápr. 25. 11:35
 8/11 A kérdező kommentje:
Egy időbe nekem is hullott, a fodrász akkor azt mondta, hogy ha nem marad abba akkor majd vizsgáljanak meg, de magától elállt, mert ilyen "hajváltás" vagy mi volt:)
2011. ápr. 25. 11:37
 9/11 anonim ***** válasza:

Az nem igaz, hogyha sűrűn mosod korpásodik. Én 2-3-4 naponta szoktam mosni, és nem korpás a hajam. Tesómnál, barátnőmnél és több ismerősömnél is ez a helyzet. Nem függ össze.

Kipróbáltam, hogy 3 hónapig heti egyszer mostam a hajam, és akkor is ugyanolyan ütemben zsírosodott be, mint amikor 3 naponta mosom. Úgyhogy ez sem vált be. Nálam az a helyzet, hogy 2 napig jó, és a 3. napon már lelapul.

A gyakori hajmosás nem feltétlenül ártalmas, ha jó sampont használsz és csak a fejeden samponozol. A végére mindig használj balzsamot. Egyáltalán nem zsírosodik tőle jobban a haj, ha csak nyaktól lefelé használod, ahogy kell.

2011. ápr. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat:)

NYilván egyénfüggő is, de majd nyáron szerintem kipróbálom, hogy nálam hogy hatnak ezek a dolgok :)

Köszönöm szépen mégegyszer:)

2011. ápr. 25. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!