Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen rendszeresen mossátok...

Milyen rendszeresen mossátok a hajatokat? Ha többször mosnám, ártana neki valamit?

Figyelt kérdés

SZóval, Én általában egy héten egyszer mosok hajat, általában vasárnaponként, de néha szombat.

És kibírja az egész hetet bárhova megyek is, csütörtökön még néha olyan mintha frissen lenne mosva, de aztán csütörtökről péntekre már kissé látszik, hogy zsíros.Pedig, mint mondtam csüötrtök még nagyon szép. Az a kérdésem, hogy egy napot lehet késleltetni valahogy? vagy ha áttérek arra, hogy innentől szerdán, illetve vasárnap mosom meg, akkor attól sokkal joban fog zsírosodni? Annyi választ olvastam már, valaki szerint roncsolja a hajat, valaki szerint nem....és már nem tudom:S

A másik kérdésem, picit eltér a hajmosástól, de akinek olyan haja van, hogy csak alul göndörödik, az mit kezd vele?:S MErt egyszerűen sehogy sem áll, kipróbáltam sokmindent.


A válaszokat előre is köszönöm:)

16/L


2011. ápr. 25. 11:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

vasárnap mindig, van, hogy szerdán vagy csütörtökön is.

ha heti 2x mosod még semmi baja se lesz de ha annál többször, attól függ milyen a hajad, lehet szárazabb, vagy zsírosabb, korpásabb is. nem hülyeség, nyáron egy hétig minden este mostam hajat és a hét végére belenyúlni ne tudtam a hajamba. ragadt állt mindenfelé, száraz volt, stb.

2011. ápr. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!